ساعت: ۱۵:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ شناسه خبر: 266344
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: مردم ایران در روز ۲۰ فروردین ماه فعل ما می توانیم را به خوبی صرف کرده و به دانش هسته ای دست یافتند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به رضایت پروردگار گفت: لازمه تمام موفقیت ها رضایت پروردگار است، اگر پروردگار نخواهد هیچ یک از اموراتمان به نتیجه نمی رسد.

 

وی با اشاره به شرایط دعا، تصریح کرد: یکی از بهترین زمان های دعا از اذان صبح تا طلوع آفتاب است و در این موقع است که بیشترین و بزرگترین حاجات انسان ها پذیرفته می شود.

 

امام جمعه پلدشت افزود: عبادت کنندگان به دسته های مختلف تقسیم می شوند که بالاترین آنها افرادی هستند که به خاطر دوستی و محبت با خداوند عبادت می کنند، این عبادت مخصوص آزادگان و بهترین نوع عبادت است.

 

به گفته وی ماه رجب یکی از بهترین و پرفضیلت ترین ماه ها برای عبادت است، باید تا می توانیم در این ایام دعا کنیم.

 

طالبی با اشاره به راهپیمایی مردم فلسطین در ۱۰ فروردین ماه گفت: مردم فلسطین هرساله در این ایام در واکنش به تصرف زمین هایشان توسط رژیم غاصب راهپیمایی می کنند، فلسطینی ها در این راهپیمایی که ۱۰ فروردین ماه برگزار شد شهدای زیادی را تقدیم کردند.

 

وی با اشاره به ۲۰ فروردین ماه تصریح کرد: ۲۰ فروردین ماه سالروز قطع رابطه ایران و آمریکا نامگذاری شده است، امروزه ملت ایران همچنان بر این مبنا استوار بوده و می داند که آمریکا غیر قابل اعتماد و خیانت کار است.

 

وی اظهار کرد: برخی از مسئولان به رابطه با آمریکا دلخوش هستند و امیدواریم این افراد نیز از آمریکا قطع امید و به چهره خبیث آنها پی ببرند.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به روز ملی فناوری هسته ای افزود:  مردم ایران در روز ۲۰ فروردین ماه فعل ما می توانیم را به خوبی صرف کرده و به دانش هسته ای دست یافتند.

 

طالبی گفت: کاربرد صلح آمیز هسته ای امری بسیار مهم بوده و با پیشرفت هسته ای می توان خدمات مناسبی به کشورمان ارائه کرد.

 

وی تصریح کرد: دانشمندان کشورمان با جان و دل تلاش کرده اند تا به این دانش و موفقیت دست یابیم.

 

امام جمعه پلدشت افزود: فداکاری، تلاش و وحدت باعث شده است تا امروزه شاهد پیشرفت و سرافرازی کشورمان باشیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده