ساعت: ۱۲:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ شناسه خبر: 266089
فرمانده انتظامی پلدشت خبر داد:
فرمانده انتظامی پلدشت

فرمانده انتظامی پلدشت از برخورد قاطع پلیس با اخلالگران نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال خبر داد.

سرهنگ محمد احمدی در گفتگوی اختصاصی با آراز سسی گفت: مردم با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به جنب و جوش افتاده و با شور و شوق خاصی خود را برای استقبال از بهار طبیعت آماده می کنند اما در این بین عده ای با ترقه و مواد منفجره باعث اخلال در نظم و امنیت جامعه می شوند.

 

وی تصریح کرد: خانواده ها به فرزندان خود اجازه خرید، نگهداری مواد محترقه و ساخت وسایل آتش بازی دستی را ندهند و بر رفتار آنها نظارت بیشتری کنند.

 

فرمانده انتظامی پلدشت افزود: جوانان مراقب باشند که به خاطر تخلیه انرژی و یک سهل انگاری کوچک خسارت جبران ناپذیری را به خود و دیگران وارد نکنند.

 

سرهنگ احمدی گفت: مجموعه انتظامی پلدشت با آمادگی کامل و انجام اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی و دستگیری افرادی که در زمینه تهیه، تولید و توزیع مواد محترقه فعالیت می‌کنند، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این روز با امنیت کامل و رضایت مردم سپری شده است.

 

وی تصریح کرد: وی طبق هماهنگی به عمل آمده با محاکم قضایی، آن دسته از افرادی که در چهارشنبه آخر سال به عناوین مختلف اقدام به اخلال در نظم و امنیت عمومی کنند تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت شده و خودروهای آنها توقیف می شود.

 

فرمانده انتظامی پلدشت افزود: مردم در صورت مشاهده هر گونه مزاحمت و موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده