ساعت: ۰۸:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ شناسه خبر: 266017
ایثار و شهادت

امام جمعه پلدشت گفت: راهیان نور فرهنگ سازی راه شهید و شهادت بوده و بهترین فرصت برای انتقال این معیار مهم است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی در جلسه هماهنگی روز بزرگداشت شهداء و ستاد پشتیبانی راهیان نور که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری پلدشت برگزار شد، گفت: فرهنگ شهادت بسیار مهم است و شهداء با خون خود شفاعت می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه بیش از پیش در برابر هجوم مسموم دشمنان قرار داریم، تصریح کرد: امروز هر چه داریم در سایه خون شهداء و ایثارگران و جانبازان است.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به راهیان نور افزود: راهیان نور فرهنگ سازی راه شهید و شهادت بوده و بهترین فرصت برای انتقال این معیار مهم است.

 

به گفته وی باید تا می توانیم در تبلیغ این فرهنگ تلاش کنیم.

 

مراسم بزرگداشت شهداء ۲۲ اسفند برگزار می شود

 

منصور علیپور با اشاره به ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهداء گفت: مقام شهداء بسیار والا و غیر قابل توصیف است.

 

وی تصریح کرد: امنیت و اقتداری که در کشورمان وجود دارد در سایه خون شهداء ایجاد شده است.

 

رییس بنیاد شهید و امورایثارگران پلدشت افزود: همزمان با ۲۲ اسفند مراسم غبار روبی مزار شهداء و مراسم بزرگداشت روز شهداء در پلدشت برگزار می شود.

 

باید تمام تلاش خود را برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان بکار گیریم

 

اکبر عبدالله نژاد در ادامه گفت: دشمن از هر فرصتی برای نفوذ و از بین برد ارزش های کشورمان تلاش می کند و باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های جوان انتقال دهیم.

 

وی تصریح کرد: مراسم روز بزرگداشت شهداء و تکریم از خانواده شهدا یکی از مهمترین راه های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

فرماندار پلدشت با اشاره به راهیان نور افزود: اصلی ترین هدف از اعزام کاروان های راهیان نور تجدید میثاق با آرمان های شهداء، امام خمینی(ره) و حفظ دستاورد های شهداء است.

 

عبدالله نژاد گفت: اعزام کاروان های راهیان نور باعث پیوند نسل های دوم، سوم و چهارم انقلاب اسلامی با نسل اول، آشنایی جوانان با فرهنگ دفاع مقدس، معرفی الگوها و اسطوره های ارزشی دفاع مقدس برای نسل حاضر شده و یکی از عوامل بازدارنگی گناه است.

 

اعزام کاروان راهیان نور پلدشت در ۲۷ اسفند

 

سرهنگ پاسدار جعفر نوبخت گفت: کاروان های راهیان نور از عوامل موثر در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های جوان است.

 

نماینده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: کاروان راهیان نور این شهرستان به استعداد ۱۵۰ نفر در قالب ۲ دستگاه اتوبوس برادران در ۲۷ اسفند ماه سالجاری و یک دستگاه اتوبوس خانوادگی در ۱ فروردین ماه سال ۹۷ به مناق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده