ساعت: ۰۸:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 265910
رئیس اتاق اصناف ماکو:
رئیس اتاق اصناف ماکو

رئیس اتاق اصناف ماکو گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز که با حضور ۲گروه از اکیپ های اتاق اصناف و در ۲ نوبت صبح و عصر انجام می شود، از صنوف کلیه اتحادیه ها بازرسی به عمل آمده و با موارد تخلف، برخورد قانونی می شود.

نعمت حیدر زاده در گفتگو با خبرنگار آراز سسی گفت: در قیمت های بازار دم عید، هیچ افزایش قیمتی نداریم و در کنار عدم افزایش قیمت ها در صنف پوشاک ۲۰ درصد تخفیف خواهیم داشت.

 

وی با تاکید بر اینکه کیفیت در شیرینی فروشی ها و نانوایی ها برای ما مهم است تصریح کرد: افزایش یک ریالی در زمینه قیمت شیرینی شب عید نداریم و با متخلفین برخورد جدی می شود.

 

رئیس اتاق اصناف ماکو افزود: با توجه به ضرورت نظارت مستمر بر واحدهای صنفی شهرستان ماکو و به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان، طرح نظارتی ویژه نوروز یک ماه زودتر از سال های قبل آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال ۹۷ ادامه دارد.

 

به گفته وی در اجرای این طرح که با حضور ۲گروه از اکیپ های اتاق اصناف و در ۲ نوبت صبح و عصر انجام می شود، از صنوف کلیه اتحادیه ها بازرسی به عمل آمده و با موارد تخلف، برخورد قانونی می شود.

 

حیدر زاده خاطر نشان ساخت: محور نظارت بازرسان اتاق اصناف شهرستان ماکو، عرضه کنندگان مواد غذایی، پوشاک و لوازم خانگی بوده و با تخلفاتی نظیر گرانفروشی، کم فروشی و احتکار، عدم درج قیمت و مسائل بهداشتی برخورد می شود.

 

وی تأکید کرد: درج قیمت بر روی کالاها برای تمامی واحدهای صنفی الزامی بوده و این قیمت ها باید در معرض دید مشتریان قرار گیرد.

 

هیئت رییسه اتاق اصناف ماکو افزود: ۹ اتحادیه در شهرستان ماکو مشغول به فعالیت هستند.

 

انتهای پیام/ طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده