ساعت: ۱۱:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ شناسه خبر: 265875
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی خبر داد:
تهیه 2 هزار و 800 تن میوه برای ایام عید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی از تهیه ۲هزار و ۸۰۰ تن سیب و پرتغال در استان برای ایام عید خبر داد.

به گزارش آراز سسی، اسمعیل کریم زاده در جمع خبرنگاران ماکو با اشاره به اینکه امسال برای میوه ایام عید مردم استان آذربایجانغربی ۲ هزار و ۸۰۰ تن سیب و پرتغال تهیه و آماده شده است، گفت: علاوه بر تامین سیب استان آذربایجانغربی، سهمیه ۸ استان دیگر هم از سیب های تولیدی استان آذربایجانغربی آماده شده است.

 

وی از خریداری و آماده سازی ۲ هزار تن پرتغال از نوع تامسون خبر داد و تصریح کرد: تا به حال یک هزار و ۶۰۰ تن پرتغال از شمال کشور خریداری و در سردخانه های استان انبار شده است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی زمان توزیع میوه های شب عید در استان آذربایجانغربی را از ۲۰ اسفند بر اساس اعلام کمیسیون تنظیم بازار ابراز کرده و افزود: این میوه ها در ۱۷ شهرستان و در فروشگاه های تعاون مصرف جهاد کشاورزی، فروشگاه های تعاون روستایی و محل هایی که ادارات صنعت معدن و تجارت با هماهنگی فرمانداران معرفی کرده اند به فروش می رسد.

 

کریم زاده از تامین ۲هزار و ۲۰۰ تن گوشت قرمز و سفید برای شب عید خبر داد و گفت: این گوشت ها در قالب تامین پروتئین مردم در سردخانه پشتیبانی دام انبار شده و در حال حاضر گوشت سفید یخ زده به قیمت ۶۲ هزار ریال در سطح استان توزیع می شود.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی تهیه برنج خارجی و توزیع آن در شهرستان ها را از دیگر اقدامات سازمان جهاد کشاورزی برای تامین مایحتاج مردم استان در شب عید اعلام کرد.

 

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده