ساعت: ۱۴:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ شناسه خبر: 265869
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: مادران، همسران شهداء و مدافع حرم چنان ایثارگری کرده اند که هیچ قلمی توان نوشتن آنها را ندارد، تاریخ این ایثارگری و فداکاری ها را از یاد نمی برد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به تعجیل در امور خیر گفت: عجله و تعجیل در امور خیر منجر به رشد می شود و رشد انسان ها در سایه امورات خیر است.

 

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) تصریح کرد: بهترین راه ترک گناه پی در پی به یاد مرگ بودن است زیرا این عمل قلب انسان را جلا می دهد و لذت های زودگذر دنیوی را بی ارزش می کند.

 

امام جمعه پلدشت با تاکید بر اینکه کسب روزی حلال ثواب شهید را دارد، افزود: دنیا فانی است و کم کم به پایان سال نزدیک می شویم و نباید در امورات دنیوی اسراف کنیم.

 

طالبی ضمن تسلیت به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) گفت: مادران، همسران شهداء و مدافع حرم چنان ایثارگری کرده اند که هیچ قلمی توان نوشتن آنها را ندارد، تاریخ این ایثارگری و فداکاری ها را از یاد نمی برد.

 

وی با اشاره به ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار کرد: همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) هفته احسان و نیکوکاری آغاز می شود.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: هرگونه عمل صالحی که انگیزه اعمال صالح را ایجاد می کند درواقع احسان است و عبادتی بالاتر از خدمت به مستضعفین و محرومین نیست.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به ۱۵ اسفند ماه افزود: همزمان با ۱۵ اسفند هفته منابع طبیعی آغاز می شود و حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه شرعی برای همگان است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده