ساعت: ۱۴:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ شناسه خبر: 265708
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: عزم و بصیرت ملت ایران حماسه ای عظیم در دنیا خلق کرد و پاسخ دندان شکنی بود بر دشمنان جمهوری اسلامی ایران که تلاش می کردند کشورمان را تضعیف کنند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: حضرت فاطمه (س) شخصیتی است که پیامبر(ص) و امامان آن را مدح کرده اند.

 

وی تصریح کرد: پیامبر اکرم(ص) فرموده اند، فاطمه شاخه ای از قلب من است و هرکسی او را ناراحت کند مرا ناراحت کرده است و هرکسی او را خوشحال کند مرا خوشحال کرده است.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به اینکه هر کسی نمی تواند آنطور که باید حضرت فاطمه(س) را بشناسد افزود: حضرت فاطمه( س) بزرگ بانوی اسلام و برترین زنان اسلام است.

 

طالبی با اشاره به ولایتمداری گفت: بشر در طول دوران ها باید در محوریت حجت الهی و پیرو ولایت فقیه باشد.

 

وی تصریح کرد: حرکت و پیروی در راه ولایت تنها راه نجات، سعادت و قوت مسلمانان است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ افزود: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای عظیم خلق کرده و ولایتمداری خود را به جهانیان نشان دادند.

 

وی اظهار کرد: عزم و بصیرت ملت ایران حماسه ای عظیم در دنیا خلق کرد و پاسخ دندان شکنی بود بر دشمنان جمهوری اسلامی ایران که تلاش می کردند کشورمان را تضعیف کنند.

 

طالبی گفت: مسئولان باید در قبال شجاعت و جان نثاری ملت ایران بیش از پیش تلاش کرده و مشکلات مردم را حل کنند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: مراسم عزاداری ایام فاطمیه ساعت ۲۰:۳۰ روز شنبه با حضور حاج فیاض زنجانی در مسجد جامع شهرستان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده