ساعت: ۰۹:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ شناسه خبر: 265642
نماینده مردم شهرهای ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرهای ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم شهرهای ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شاهد حماسه ای بزرگ و حرکتی تماشایی در کشور هستیم و با حضور پرشور خود به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک می گوییم.

عین اله شریف پور در گفت و گو با خبرنگار آراز سسی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر ۴ ستون استوار گفت: اسلامی بودن یکی از ستون های مهم این انقلاب است، اسلام نه تنها در عرصه ایران بلکه در جهان پویا است.

 

وی تصریح کرد: اگر به افکار عمومی جهان توجه کنیم در مییابیم که همه شعار نه شرقی و نه غربی را باور داشته و دریافته اند که تنها دین اسلام آنها را می تواند از این بیراهی و ظلمت نجات دهد.

 

نماینده مردم شهرهای ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: انقلابی ماندن و انقلاب را نگه داشتن دومین محور مهم است و به لطف خداوند، هدایت های مقام معظم رهبری و در سایه خون شهداء، جانبازان، ایثارگران و مردم تحقق یافته است.

 

به گفته وی در حفظ و حراست از اسلام، ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب همه متحد هستند.

 

شریف پور گفت: پویایی، شکوفایی و مردمی بودن انقلاب سومین عامل است و هرساله می بینیم که جشن انقلاب باشکوه تر و پرشورتر از سال های قبل برگزار می شود.

 

وی با اشاره به چهارمین محور انقلاب اسلامی اظهار کرد: چهارمین محور، محور ولایت است و همانطور که امام خمینی(ره) فرموده اند، پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

 

نماینده مردم شهرهای ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنی استکبار تمام شدنی نیست باید گوش به زنگ بوده و وحدت خود را حفظ کنیم.

 

به گفته وی انقلاب اسلامی ایران تنها حکومتی است که در برابر ظلم و استکبار ایستاده است.

 

شریف پور با اشاره به اینکه امروز شاهد حماسه ای بزرگ و حرکتی تماشایی در کشور هستیم، گفت: با حضور پرشور خود به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک می گوییم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده