ساعت: ۱۵:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ شناسه خبر: 265583
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: حکومتی که حضرت امام خمینی (ره) تشکیل داده است با بقیه حکومت ها فرق داشته و مبنای آن اسلام و ارزش های اسلامی است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به استقامت و استقلال طلبی در مسیر حق و عدالت گفت: انسان هایی که در مسیر های سخت دلشان نمی لرزد و از راه حق گمراه نمی شوند دارای ایمان حقیقی هستند.

 

وی تصریح کرد: پست ترین مردم کسانی هستند که انسان ها را به سمت گناه و پستی بکشانند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: اسلام دینی است که در آن عزتمندی، شهامت، شجاعت، استقلال و آزادی جز مبانی اصلی است.

 

به گفته وی دین اسلام دینی است که برای همه انسان ها در هر زمان و مکانی سخنی دارد.

 

طالبی با اشاره به ۳۹ امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حکومتی که حضرت امام خمینی (ره) تشکیل داده است با بقیه حکومت ها فرق داشته و مبنای آن اسلام و ارزش های اسلامی است.

 

وی اظهار کرد: باید امروزه بیش از پیش استقامت و وحدت خود را حفظ کرده، پایبند نظام و ارزش ها باشیم.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: پایبندی به اصول و مبانی انقلابی، اتکا به سرمایه های داخلی، توجه به جوانان، تولید علم، مدیریت جهادی و مقابله با نفوذ از اموراتی است که باعث حل مشکلات می شود.

 

طالبی گفت: آمریکا و استکبار در برابر علم، دانش و آگاهی و بصیرت مقام معظم رهبری درمانده شده است.

 

وی تصریح کرد: دشمنان امروزه سعی دارند مردم را نسبت به اسلام، انقلاب و مسئولین بد ببین کنند ولی ما با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دنیا نشان می دهیم که پایبند به نظام و اسلام بوده و همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه روز یکشنبه راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح از روبروی مسجد جامع پلدشت شروع می شود، اظهار کرد: با حضور پر شور خود بار دیگر حماسه ای عظیم خلق خواهیم کرد.

 

امام جمعه پلدشت در خصوص امور دفاعی کشور افزود: به هیچ وجه اجازه دخالت در امور دفاعی کشور را نمی دهیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده