ساعت: ۱۴:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ شناسه خبر: 265371
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: هدف آمریکا از انتقال داعش به منطقه مشغول کردن افکار منطقه است تا فلسطین به فراموشی سپرده شود.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) یگانه دخت پیامبر(ص) گفت: حضرت فاطمه الزهرا(س) سرلوحه زنان جامعه است و پروردگار به دوستداران حضرت فاطمه الزهرا (س) بهشت را وعده داده است.

 

وی با اشاره به سوره رعد آیه ۱۱ تصریح کرد: پروردگار متعال سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه خودشان عمل کنند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: انقلاب یعنی تحول فردی و تغییر درونی، تغییراتی که در انسان صورت می گیرد به خواست و عمل خود شخص است.

 

به گفته وی انسان باید آگاه باشد، مثقالی کار خیر و یا شر سرنوشت انسان را تغییر می هد.

 

طالبی هدف بعث انبیاء و امامان را برقراری عدالت، حق و حقوق انسانی و رعایت ارزش ها عنوان کرد و گفت: طاغوت حق و حقوق انسان ها را ضایع می کرد و به همین خاطر سرنگون شد.

 

وی با اشاره به اینکه بی بصیرتی علت اصلی شکست است، تصریح کرد: امروزه بیش از هر زمان دیگر نیاز به بصیرت و وحدت داریم.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری افزود: هدف آمریکا از انتقال داعش به منطقه مشغول کردن افکار منطقه است تا فلسطین به فراموشی سپرده شود.

 

به گفته وی در ایام الله دهه فجر باید توجه جدی به تاریخ شود و آنها را باید به نسل های جوان انتقال دهیم.

 

طالبی گفت: دشمنان امروز در مسیر حساسی قدم برداشته اند و می خواهند چهره رژیم پهلوی را تطهیر کرده و جنایت های آنها را از یاد ببرند.

 

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همیشه آگاه بوده و با جان و دل از آرمان ها و انقلاب دفاع می کند، تصریح کرد: امروزه ملت ایران به دستاوردهای بزرگی دست یافته اند و یکی از مهمترین آنها حفظ ارزش ها به رهبری امام خامنه ای (مدظله) است.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت فضای مجازی افزود: امروزه همه ما در قبال فضای مجازی و حقیقی مسئول هستیم و هر شخصی باید در حد توان به روشنگری پرداخته و سیاه نمایی های دشمنان را آشکار کند.

 

طالبی گفت: دشمنان قطعا محکوم به شکست هستند ولی ما نباید از جنگ روانی غافل شویم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده