ساعت: ۱۳:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱ شناسه خبر: 265228
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی:
مرزبانی 1

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: مرزهای استان از امن ترین مرزها کشور بوده و این امنیت را مدیون تلاش های شبانه روزی مرزبانان، یکپارچگی و تعامل همه مسئولان است.

به گزارش آراز سسی، سردار سرتیپ دوم پاسدار عزت الله رشیدیان شامگاه شنبه در مراسم معارفه فرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: مرزبانان طی ۹ ماهه گذشته ۱ تن و ۱۳۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر را در سطح استان کشف کردند.

 

وی تصریح کرد: در این راستا ۱۳ دستگاه خودرو توقیف و ۴۳ نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

 

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی افزود: کشف ۱۷۷ هزار و ۴۱۴ لیتر سوخت، ۶۶ میلیون و ۹۱۱ هزار نخ انواع سیگار خارجی، ۱ میلیون و ۵۰۰ قلم انواع دارو، ۵۳۵ هزار و ۵۸۱ قلم انواع لوازم آرایشی و ۶۱۲ کیلو گرم نقره از مهمترین کشفیات مرزبانی در این مدت است.

 

به گفته وی در این راستا ۴۷۸ دستگاه خودرو توقیف و ۱هزار و ۳۳۱ نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

 

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی افزود: مرزهای استان از امن ترین مرزها کشور بوده و این امنیت را مدیون تلاش های شبانه روزی مرزبانان، یکپارچگی و تعامل همه مسئولان است.

 

در پایان مراسم سرهنگ شیرزاد حاجی زاده به فرماندهی هنگ مرزی ماکو منصوب شد.

 

انتهای پیام/ طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده