ساعت: ۱۰:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ شناسه خبر: 264842
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی:
فعال

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی گفت: ۲۰۰عنوان کتب با موضوع ایثار و شهادت در سطح استان تولید شده است که گوشه ای از اقدامات صورت گرفته است.

مهدی فعال در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به کنگره ۱۲۰۰۰شهید آذربایجان غربی گفت: آغاز کنگره از سال های پیش شروع شده است  و تا به این لحظه نزدیک به ۱۵۰هزار نسخه آثار فرهنگی شهداء در طول سالیان گذشته جمع آوری شده است.

 

وی در خصوص اهداف کنگره تصریح کرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان که به عنوان آینده سازان نظام مطرح هستند و بحث تکریم از ایثارگران، مقام شامخ خانواده شهداء و جایگاه شهداء از اهداف این کنگره است.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی افزود: ۲۰۰عنوان کتب با موضوع ایثار و شهادت در سطح استان تولید شده است که گوشه ای از اقدامات صورت گرفته است.

 

به گفته وی اثرات این کنگره در استان و کشور به خوبی احساس می شود.

 

فعال با اشاره به اجلاسیه هایی که در این کنگره برگزار می شود، گفت: اجلاسیه پیشمرگان مسلمان، فرهنگ و آموزش، بانوان، روحانیت و ایثارگران در کنگره ۱۲۰۰۰شهید استان برگزار شده است.

 

وی اظهار کرد: اجلاسیه اختتامیه ۱۲ آذر ماه با حضور مسئولان کشوری و لشگری برگزار می شود.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی افزود: قدم های اساسی در زمینه فرهنگ و ایثار برداشته شده است و جا دارد اقدامات بیشتری نیز در این زمینه انجام گیرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده