ساعت: ۱۰:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ شناسه خبر: 264173
دبیر هیئت کشتی آذربایجان غربی:
دبیر هیئت کشتی آذربایجان غربی

دبیر هیئت کشتی آذربایجان غربی گفت: نفرات برتر به مسابقات استانی که در بندر گز استان گلستان برگزار می شود اعزام می شوند.

کامل محمد زاده در حاشیه مسابقات قهرمانی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی گفت: مسابقات قهرمانی استان با عنوان گرامیداشت ۱۲ هزار شهید استان به مدت  ۲ روز در پلدشت برگزار شد.

 

وی تصریح کرد: در این مسابقات ۱۵ تیم با ۸۹ کشتی گیر آزاد و ۷۱ کشتی گیر فرنگی شرکت کرده اند و نزدیک به ۱۵۰بازی برگزار شد.

 

دبیر هیئت کشتی آذربایجان غربی افزود: تیم پلدشت با ۴۶ امتیاز مقام نخست این دوره از مسابقات در کشتی فرنگی را کسب کرد و تیم های سلماس و ارومیه به ترتیب با کسب ۳۹ و ۳۸ امتیاز مقام های دوم تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

محمدزاده گفت: در رشته آزاد نیز تیم مهاباد با ۷۶ امتیاز مقام نخست این دوره از مسابقات را نصیب خود کرد و تیم های خوی و میاندوآب به ترتیب با کسب ۷۲ و ۶۹ امتیاز مقام های دوم تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

وی تصریح کرد: سطح کمی و کیفی مسابقات از سطح شایسته ای برخوردار بود و تمام شهرستان های آذربایجان غربی بجز اشنویه و شاهین دژ در این مسابقات شرکت کرده بودند.

 

وی اظهار کرد: پلدشت به لحاظ میزبانی این دوره از مسابقات را به نحو شایسته برگزار کرد و کشتی این شهرستان نیز دارای پتانسیل بالایی بوده و توانست عنوان قهرمانی مسابقات فرنگی استان را کسب کند.

 

دبیر هیئت کشتی آذربایجان غربی افزود: نفرات برتر به مسابقات استانی که در بندر گز استان گلستان برگزار می شود اعزام می شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده