ساعت: ۱۳:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ شناسه خبر: 264097
فرمانده هنگ مرزی ماکو خبر داد:
هنگ مرزی ماکو

فرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: مرزداران با کشف و بررسي هاي بعمل آمده از محل دپوي قاچاقچيان يک ميليون و ۱۸۵ هزار و ۸۰۰ نخ انواع سيگار قاچاق را کشف نمایند.

سرهنگ شیرزاد حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به کشف انبار مواد دخانی قاچاق گفت: مرزداران با اشرافیت اطاعاتی مبني بر دپوي مقادير زيادي مواد دخاني توسط قاچاقچيان منطقه و انتقال آن به آنسوي مرزها در اين راستا طرح تشديد انسداد نوار مرز در دستور کار ماموران مرزباني قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: ماموران مرزباني با اجراي گشت، کمين و رصد منطقه توانستند محموله مواد دخاني را که در انبار مخروبه يکي از روستاهاي مرزي دپو شده بود را شناسايي و آن را کشف نمايند.

 

فرمانده هنگ مرزی ماکو افزود: در اين عمليات مرزداران موفق شدند با بررسي هاي بعمل آمده از محل دپوي قاچاقچيان يک ميليون و ۱۸۵ هزار و ۸۰۰ نخ انواع سيگار قاچاق را کشف نمایند.

 

حاجی زاده در ادامه با اشاره به عمليات مرزبانان در مبارزه با کالاي قاچاق تصريح کرد: ماموران مرزباني در عملیاتی ديگر يک دستگاه اتوبوس حامل بار قاچاق را شناسايي و ضمن توقيف آن موفق شدند در بازرسي از داخل اتوبوس ۱۹ هزار و ۸۰۰ هزار نخ انواع سيگار قاچاق را کشف و  ۲ متهم را در اين رابطه دستگير نمايند.

 

فرمانده هنگ مرزي ماکو در پايان با اشاره به ارزش ۲ ميليارد و ۲۹۰ ميليون و ۶۴۰ هزار ريالي اقلام مکشوفه در اين عمليات ها افزود: در اين عمليات ها يک دستگاه اتوبوس توقيف و متهمان با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضايي شدند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده