ساعت: ۱۲:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ شناسه خبر: 264077
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: دشمنان ملت ايران به خصوص آمريکاي جنايت‌کار بدانند که ملت در حمايت از فرزندان و جگرگوشه‌هاي خويش تا آخر ايستاده‌اند.

حجت الاسلام وحید طالبی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی در خصوص سخنان شب گذشته ترامپ گفت: سپاه پاسداران مظهر دفاع ملت ايران از آرمان‌هاي بلند خويش، دژ تسخيرناپذير ملت، زينت نظام جمهوري اسلامي، باعث عزت اسلام، و ضامن امنيت کشور است و حفظ کشور بدون مردان رشيدي که جان بر کف گرفته‌اند تا ميهن اسلامي را حفاظت کنند، ممکن نیست.

 

وی تصریح کرد: سپاه نه تنها در زمان امام خمینی(ره)، چنان در راه نجات ميهن اسلامي ايستادگي کرد که مفتخر به جمله “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” شد.

 

امام جمعه پلدشت افزود: در سال‌هاي کنوني سپاه پاسداران ‌چنان در راه خدا مجاهدت کرده که باعث غيظ و نفرت کفار شده است تا جايي‌که رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالي) در وصف آن فرمودند: انقلابي زيستن و انقلابي ماندن بخش مهم کارنامه‌ي سپاه است.

 

به گفته وی همين مجاهدت مخلصانه و ايستادگي در راه انقلاب اسلامي ملت ايران است که باعث شده، دشمن در اقدامات اخير خود دست به جنوني دوباره زده و تصور کند که با تهديد و فشار مي‌تواند مردان مجاهد ايران اسلامي را عقب براند.

 

طالبی گفت: آمريکا که نقشه‌هايش در منطقه يکي پس از ديگري با بن‌بست مواجه مي‌شود، در پي ناکامي در ائتلاف دروغين عليه داعش به دنبال ماجراجويي‌هاي تازه در منطقه خصوصاً در تجزيه‌ي عراق و ايجاد ناامني در ديگر کشورهاي منطقه است.

 

وی اظهار کرد: بار ديگر دفاع همه‌جانبه و حمايت بي‌شائبه‌ ملت غيور ايران را از فرزندان دلير خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اعلام می داریم و در برابر تهديد‌هاي دشمنان اين پيام امام خمینی (ره) را يادآور می شويم که فرمودند: “آمريکاي حيله‌گر، دشمن شماره يک است و به خون ملت‌هاي اسلام و استقلالشان تشنه است.”

 

امام جمعه پلدشت افزود: دشمنان ملت ايران به خصوص آمريکاي جنايت‌کار بدانند که ملت در حمايت از فرزندان و جگرگوشه‌هاي خويش در سپاه پاسداران، ارتش، بسيج و نيروي انتظامي، که مدافعان عزت، امنيت، حافظان دين و انقلاب اين مردم هستند، تا آخر ايستاده‌اند.

 

طالبی با اشاره به حمایت قاطع از سپاه پاسداران گفت: فرزندان انقلابي ملت ايران که مفتخر به مدال پاسداري از اين ملت شريف و غيور هستند بدانند که مهمترين و قوي‌ترين سلاح سپاه پاسداران در کنار همه‌ي تسليحاتي که به لطف خدا و با درايت انقلابي خويش به آن دست يافته‌اند، پشتيباني بي‌دريغ ملتي است که قدرشناس خدمات و زحمات فرزندان خود است و با حضور ميليوني در تشييع پاسداراني چون شهيد حججي، نشان داده است که قدر مردان مجاهد خويش را مي‌داند.

 

وی تصریح کرد: اين حمايت مردمي و پشتوانه‌ي اعتقادي است که در کنار سلاح‌هاي متعارف، در دل دشمنان رعب ايجاد کرده است و طبل توخالي تهديدهاي دشمن نيز حاصل از همين ترس است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: شيطان بزرگ، اکنون که با عهدشکني آشکار و بي‌شرمانه‌ در برجام، و تلاش خائنانه‌اش در به شکست کشيدن آن، ماهيت پليد خود را يکبار ديگر روشن ساخته است و به بهانه‌هاي واهي به دنبال افزايش تحريم‌ها عليه ملت ايران و تشديد فشار بر مردم است که دستگاه ديپلماسي کشور بايد جواب دندان‌شکني به مواضع خصمانه‌ي آمريکا عليه برجام و ملت ايران بدهد.

 

وی اظهار کرد: برخي از دلبستگان به دشمن که خانه در مسير سيل ساخته و بنياد آرزوهاي خويش را بر باد قرار داده‌اند و اميد به آمريکا و قدرت‌هاي پوشالين دنيايي بسته‌اند، اين جمله امام راحل(ره) را يادآور می شويم «آنها که خواب آمريکا را مي‌بينند خدا بيدارشان کند» که در غير اين صورت با نهيب و سيلي ملت بيدار می شوند.

 

طالبی با اشاره به تحریم کاتسا و سخنان ترامپ در خصوص سپاه پاسداران گفت: خواسته مردم عزتمند ايران با تأسى از رهنمودهاى امام خامنه‌اى(مدظله‌العالى) اين است كه مسئولان امر به‌ويژه دولتمردان با هوشمندى، براى تمامى اين احتمالات طرح و برنامه قاطع و انقلابى تدبير نموده و به تناسب عملكرد و مواضعى كه آمريكا اتخاذ خواهد كرد، بدون كمترين ملاحظه از حقوق ملت ايران پاسدارى نموده و در مقابل زياده‌خواهى‌هاى شيطان بزرگ آمريكا با قاطعيت اقدام نمايند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده