ساعت: ۱۵:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ شناسه خبر: 264069
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: سپاه پاسداران دژ تسخیر ناپذیر ملت و ضامن امنیت کشور است که با اقتدار خود لرزه بر اندام دشمن انداخته است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به مسئله وحدت گفت: وحدت عامل اصلی صفا، صمیمیت و اقتدار دربرابر ظلم و ستم است.

 

وی تصریح کرد: وحدت عامل نجات انسان ها است و دشمنان اسلام در تلاش هستند تا در بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند، تلاش برای آشتی در بین مسلمانان و رفع تفرقه از شایسته ترین اعمال است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: باید همه در محور وحدت باشیم و بر همه واجب است که وحدت را حفظ کرده و در تمامی جاهایی که پرچم اسلام حضور دارد وحدت حکم فرما باشد.

 

به گفته وی دشمنان اسلام در تلاش هستند تا تفرقه را در بین مسلمانان رواج دهند چرا که تنها با تفرقه می توانند به اهداف شوم خود دست یابند.

 

طالبی با اشاره به ظلم و جنایات در منطقه گفت: پشت پرده ظلم و جنایات در منطقه رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا قرار دارد.

 

وی با تاکید بر بصیرت تصریح کرد: امروزه بصیرت و آگاهی از مسائل موجود در منطقه جز نیازهای اساسی است و نقشه دشمن خصوصا رژیم غاصب جدایی قومیت ها و اختلاف افکنی در بین آنها است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: قوه قضاییه یکی از ارکان های مهم در کشور است و هیچ کسی حق توهین و جوسازی علیه این قوه را ندارد.

 

طالبی با اشاره به سخنان رییس جمهور آمریکا گفت: اخیرا رییس جمهور نادان آمریکا در تحریم های جدید خود نوک پیکان را به سمت سپاه پاسداران گرفته است که از تصمیمات احمقانه ترامپ بوده و واکنش تند مجامع جهانی را در پی دارد.

 

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران از نهادهای انقلابی و همیشه در صحنه است و زمانی که ابرقدرت ها تلاش می کردند نظام را زیر سوال ببرند برادران انقلابی سپاه پاسداران مقاومت کرده و جز اولین نفرات بودند که در صف های دفاع از کشورمان حاضر شدند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: سپاه پاسداران دژ تسخیر ناپذیر ملت و ضامن امنیت کشور است که با اقتدار خود لرزه بر اندام دشمن انداخته است و ائمه جمعه سراسر کشور دفاع همه جانبه خود را از سپاه پاسداران اعلام می کند.

 

طالبی گفت: امروزه کلیه نیروهای کشورمان آماده هستند تا با کوچکترین اشاره مقام معظم رهبری، دشمنان را با خاک یکسان کنند.

 

وی اظهار کرد: راهی که ترامپ در پیش گرفته است نتیجه ای جز انزوا و خوار شدن آمریکا نیست.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به ۲۶ مهرماه روز تربیت بدنی افزود: ورزش عامل سرزندگی، شادابی و نشاط در جامعه است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده