ساعت: ۰۸:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ شناسه خبر: 263414
نماینده مردم ماکو،شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی خبر داد:
شریفپور

نماینده مردم ماکو،شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بی‌شک مدارس مجهز به امکانات رفاهی و آموزشی یک واجب برای پیشرفت سطح علمی شهرستان است.

به گزارش آرازسسی، عین‌الله شریف‌پور امروز در بازدید از دو مدرسه در دست ساخت این شهرستان اظهار داشت: بی‌شک مدارس مجهز به امکانات رفاهی و آموزشی یک واجب برای پیشرفت سطح علمی شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه دانش و علم آموزی باید در شهرستان به صورت جدی از سوی مسئولان ذیربط پیگیری شود افزود: ما به عنوان نماینده مردم از ارائه تسهیلات به اعتبارات برای تکمیل مدارس اقدام می‌کنیم.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو نیز در این دیدار گفت: خوشبختانه به دلیل افزایش جمعیت دانش آموزان در سطح شهرستان، از کمبود مدرسه مواجه نشده‌ایم.

اکبر باباپور افزود: مدرسه دختران به نام‌های نیایش و کوثر در شهرستان در دست ساخت است.

 وی تصریح کرد: هم اکنون مدرسه لعیا با پیشرفت ۷۵ درصدی برخوردار بوده و ۱۰ کلاسه است و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ هزار تومان از محل اعتبارات استانی اختصاص یافته که با تامین ۲۰۰ میلیون تومان، در قبایل آبان ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو در ادامه افزود: مدرسه دخترانه دیگری نیز در شهرستان ماکو در حال ساخت است که این مدرسه نیز با ظرفیت ۱۳ کلاس اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۴۰۰ هزار تومان از محل اعتبارات ملی با پیشرفت ۸۰ درصدی برخوردار است.

وی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل تخصیص نیافتن ردیف اعتبارات کار به صورت نیمه نگهداشته شده که با تامین اعتبارات می‌توان به ادامه ساخت آن امیدوار بود.

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده