ساعت: ۲۰:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۶ شناسه خبر: 263299
همزمان با هفته دولت
افتتاح

همزمان با هفته دولت از طرح‌های تولیدی، ورزشی، خدماتی در شهرستان ماکو با حضور مسئولان شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش آرازسسی، همزمان با هفته دولت و با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیر عامل صندوق کارآفرینی و معاون مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان‌غربی، ۶ طرح تولیدی، ورزشی و خدماتی در شهرستان ماکو افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

این طرح‌ها شامل دو طرح تولید درب و پنجره‌های پی وی سی، آزمایشگاه مواد غذایی و آشامیدنی و باشگاه ورزشی بدنسازی بودند که برای اجرای این طرح‌ها از محل صندوق کار آفرینی امید دو میلیارد و ۵۷۰ میلون ریال تسهیلات پرداخت شده و برای ۱۳ نفر هم به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

 

از سوی دیگر یک باب میهمان‌پذیر با ۱۱ اتاق و ۴۰ تخت، یک باب دفتر خدماتی مسافرتی و گردشگری از دیگر طرح‌هایی بودند که امروز با حضور مسئولان شهرستانی و استانی افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.

 

برای راه‌اندازی این دو طرح خدماتی دو هزار و ۴۵۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده و با اجرای این دو طرح خدماتی توسط بخش خصوصی برای هفت نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده