ساعت: ۱۶:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 262931
امام جمعه موقت ماکو:
0

امام جمعه موقت ماکو گفت: مقام معظم رهبری در چندین باب توصیه هایی بر دوازدهمین دوره رئیس جمهوری داشت که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بحث تامین امنیت و حوزه اقتصادی اشاره کرد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام قاسم اسماعیل‌زاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ماکو ضمن تبریک میلاد با سعادت امام رضا(ع)، اظهار داشت: سنت رازداری و حفظ سر، سنت مدارایی با مردم، سنت صبر و شکیبایی در برابر مشکلات باید در وجود مسلمان واقعی تقویت و پرورش یابد.

 

وی در تشریح فتنه‌های سیاسی و اجتماعی که از سوی دشمنان نظام و انقلاب، تصریح کرد: تنها راهکار برای دوری از فتنه‌ها، تقویت تقوای الهی است.

 

 خطیب موقت نماز جمعه ماکو وحدت بین جوامع اسلامی زمان را تنها خواسته امام غریبان دانست و افزود: شخصیت والای امام رضا(ع) در بین ائمه اطهار بی‌بدیل بود.

 

اسماعیل‌زاده با تاکید به بیانات مقام معظم رهبری در تنفیذ حکم ریاست جمهوری، گفت: مقام معظم رهبری در چندین باب توصیه‌هایی بر دوازدهمین دوره رئیس جمهوری داشت که از مهمترین آنها می‌توان به بحث تامین امنیت و حوزه اقتصادی اشاره کرد.

 

امام جمعه موقت ماکو در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه منطقه آزاد ماکو باید دارای ثبات قیمت باشد، افزود: ماکو که مرکزیت منطقه آزاد را به خود اختصاص داده است باید از جهت ثبات در قیمت انواع اقسام اجناس سرآمد باشد.

 

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده