ساعت: ۱۵:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 262916
امام جمعه پلدشت:
امام-جمعه-copy-768x512

امام جمعه پلدشت گفت: آمریکا با تحریم های جدید خود نشان داد که پایبند به برجام نیست و از این رو باید به تولیدات داخلی خود توجه ویژه کنیم.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به مسئله تقوا گفت: آمریکا با تحریم‌های جدید خود نشان داد که پایبند به برجام نیست و از این رو باید به تولیدات داخلی خود به معنای واقعی توجه ویژه کنیم.

 

وی تصریح کرد: رضایت از امور و راضی بودن به تقدیرات از ویژگی‌های مومن است، رضایت از پروردگار، رضایت از خود و رضایت از دیگران قسمت‌های مختلف راضی بودن است، خودخواهی از منفورترین اعمال است و انسان را از اوج به زیر می‌کشاند.

 

وی با اشاره به جنایات استکبار جهانی خصوصا آمریکا، تصریح کرد: آمریکا و دوستان‌شان جز جنایت در منطقه کاری انجام نمی‌دهند.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به ۱۶ تیر ماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، افزود: این قشر از مردم با حضور در مناطق محروم بدون هیچ چشم داشتی به افراد نیازمند کمک می‌کنند که حرکتی بسیار پسندیده و شایسته است.

 

طالبی با اشاره به ۱۷ تیرماه روز خبرنگار، گفت: خبرنگاری رسالت بزرگی است، خبرنگاران در سخت‌ترین شرایط از جان خود می‌گذرند تا حقایق را به مردم انتقال دهند.

 

وی تصریح کرد: باید به دارایی‌ها و ظرفیت موجود در کشور توجه کرده و از آنها غافل نشویم؛ آمریکا با تحریم‌های جدید خود نشان داد که پایبند به برجام نیست و از این رو باید به تولیدات داخلی خود توجه ویژه کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده