ساعت: ۱۲:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲ شناسه خبر: 262697
معاون فرماندار ماکو خبر داد:
راهیان نور ماکو

معاون فرماندار ماکو از اعزام ۷۲۰ نفر به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد.

به گزارش آراز سسی، حسن محمد زاده در جلسه هماهنگی کاروان راهیان نور گفت: امسال حدود ۷۲۰ نفر از علاقمندان به بازدید از مناطق عملیاتی شمال غرب در قالب ۱۶ اتوبوس به مناطق عملیاتی استان اعزام می شوند.

 

وی اعزام کاروانهای راهیان نور را فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جوان با رشادت ها و ایثارگری های جوانان و غیور مردان کشورمان در راه حفظ و حراست از کیان ایران دانست و تصریح کرد: همه ما در برابر خون شهداء، لزوم اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جانعه مسئولیم  و این نوع فعالیت ها زمینه ساز ترویج آرمان های شهدا در جامعه می شود.

 

معاون فرماندار ماکو بر لزوم همکاری و همراهی تمام ادارات و نهادها در موضوع اعزام کاروان راهیان نور افزود: بمنظور اعزام پرشور کاروان های راهیان نور باید تمامی ادارجات در این امر خدا پسندانه مشارکت نمایند.

 

محمدزاده گفت: انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان از مهمترین برکات برگزاری اردوهای راهیان نور است.

 

سرهنگ پاسدار علی اکبری نیز با اشاره به هدف برگزاری این اعزام ها گفت: این کاروان ها با هدف آشنایی خانواده ها به خصوص نسل جوان با محل های ایثار و شهادت فرزندان این مرز و بوم، به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

 

وی تصریح کرد: کاروان راهیان نور شمال غرب در قالب  ۳۶۰ نفر آقا و ۳۶۰ نفر خانم اعزام می شود.

 

جانشین سپاه ماکو افزود : این تعداد از نفرات بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده در مرداد ماه به مدت ۲ روز از مناطق عملیاتی استان آذربایجانغربی بازدید می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده