ساعت: ۱۰:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ شناسه خبر: 262497
مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در آیین تودیع و معارفه رییس جمعیت هلال احمر ماکو:
مدیر عامل هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: ماکو به لحاظ شرایط استراتژیک، جزو شهرستان های هدف برای اجرای طرح های جمعیت هلال احمر استان است.

به گزارش آراز سسی، آیین تودیع و معارفه رییس جمعیت هلال احمر ماکو با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و مسئولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری ماکو برگزار شد.

 

حسن محمودی گفت: جمعيت هلال احمر همواره باید بدون جهت گیری سعی در خدمت به خلق و مخصوصا نیازمندان از جهت امدادی باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به گسترش و رشد فعالیت های این جمعیت درمنطقه آزاد ماکو تصریح کرد: ماکو به لحاظ شرایط استراتژیک، جزو شهرستان های هدف برای اجرای طرح های جمعیت هلال احمر استان است و اجرای طرح رفاقت مهر نیز در همین راستا است.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های اماکن جمعیت هلال احمر ماکو در کسب درآمد افزود: ایجاد شرایط لازم برای احداث مجموعه فرهنگی، ورزشی و آموزشی در محل قدیم بیمارستان قدس ماکو از بهترین نمونه ها در این بحث است.

 

شاهین علیزاده نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت تعامل مسئولین ادارات و نهاد ها بمنظور حل مسائل و مشکلات پیش روی مدیریت شهری گفت: هر کاری باید با همفکری و تعامل انجام گیرد و جمعیت هلال احمر ماکو در این موضوع با فرمانداری ماکو همکاری خوبی طی چندین سال دارد.

 

وی تصریح کرد: لزوم توجه به ظرفیت های منطقه و احداث اردوگاه آموزشی و فرهنگی در شهرستان ماکو می تواند مهمترین الگو برای تبدیل شدن به پروژه عظیم از سوی جمعیت هلال احمر ماکو باشد.

 

فرماندار ماکو بر ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان هلال احمر در تبدیل پتانسیل های بالقوه به بالفعل تاکید کرد.

 

در پایان جلسه سجاد اسماعیل زاده به‌عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان ماکو معرفی و از زحمات نجف آذرنیوتور رییس سابق تجلیل شد.

 

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده