ساعت: ۱۴:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ شناسه خبر: 262502
امام جمعه پلدشت:
امام-جمعه-copy-768x512

امام جمعه پلدشت گفت: برجام اثر خیر و مثبتی بر کشورمان نداشت بلکه باعث اضافه شدن تحریم ها و پررویی مسئولان آمریکا شد.

حجت الاسلام وحید طالبی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به مسئله برجام گفت: مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های خود به قابل اعتماد نبودن آمریکا اشاره کرده اند و دشمنان نیز در قضیه برجام به خوبی غیر قابل اعتماد بودن خود را نشان داده و به این قضیه مهر تایید زدند.

 

وی تصریح کرد: برجام در مدت ۲ سال گذشته نه تنها نتوانست در سیاسیت خارجی ما را موفق کند بلکه در بسیاری از موارد منجر به تحریم بیشتر کشورمان نیز شد.

امام جمعه پلدشت افزود: اولین بدبختی برای هر کشوری آن است که آمریکا را مورد اعتماد بداند.

 

طالبی با تاکید بر نبود نتیجه مناسب از برجام گفت: برجام اثر خیر و مثبتی بر کشورمان نداشت بلکه باعث اضافه شدن تحریم ها و پرویی مسئولان آمریکا شد.

 

وی تصریح کرد: دشمن در تلاش است به مسائل مهم و مراکز تصمیم گیری ما نفوذ کند ولی با درایت مقام معظم رهبری نمی توانند کاری از پیش ببرند و همیشه شکست می خورند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: برجام می توانست بهتر از این مدیریت شود ولی در مدیریت بر خلاف تدابیر مقام معظم رهبری پیش رفت و هرجایی که از خط ولایت جدا شدیم ضربه خورده و خسارت دیده ایم.

 

به گفته وی امیدواریم مسئولان مربوطه در قضیه برجام با محور قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری تدابیر لازم را اتخاذ کنند تا دشمن در برنامه های خود مایوس شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده