ساعت: ۱۲:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ شناسه خبر: 262213
امام جمعه ماکو:
جلسه عفاف و حجاب

امام جمعه ماکو گفت: ماکو با توجه به موقعیت جغرافیایی و مرزی بودن یکی از مناطق جذاب برای گردشگران داخلی، خارجی بوده و همه ساله گردشگران زیادی از جاذبه های گردشگری و تاریخی این شهر بازدید می کنند که باید آیینه منعکس کننده فرهنگ غنی ایرانی باشد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین ایوب رنجبری صبح امروز در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی با موضوع عفاف و حجاب و حقوق شهروندی که در محل سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد با اشاره به برنامه های اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در خصوص ارتقاء امنیت و رفاه عمومی همشهریان گفت : تمامی ادارات ذیربط باید یک دل و یکصدا از نفوذ فرهنگ های غربی به جامعه ایرانی جلوگیری کنند.

 

وی  با تشریح دستورالعمل کاهش و مهار آسیب های اجتماعی در تفرجگاه ها که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است تصریح کرد: ماکو با توجه به موقعیت جغرافیایی و مرزی بودن یکی از مناطق جذاب برای گردشگران داخلی، خارجی بوده و همه ساله گردشگران زیادی از جاذبه های گردشگری و تاریخی این شهر بازدید می کنند که باید آیینه منعکس کننده فرهنگ غنی ایرانی باشد.

 

امام جمعه ماکو با تاکید بر لزوم پاسخ مناسب به مطالبات و دغدغه های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در حوزه فرهنگی جامعه افزود: همه ی مسئولین باید با تمام توان و ظرفیت خود در برابر مخاطرات و ناهنجاری های جامعه بایستند و برنامه های عملیاتی ارائه نمایند .

 

رنجبری با اشاره به ۲۱ تیر ماه روز عفاف و حجاب بر لزوم تدوین برنامه های متنوع فرهنگی برای معرفی و نشان دادن اهمیت موضوع تاکید کرد.

 

امام جمعه ماکو افزود: برنامه جامع ای برای کاهش و مهار آسیب های اجتماعی در کشور تدوین شده است که می طلبد مسئولین امر با همکاری و همراهی یکدیگر زمینه را برای کاهش چنین معضلاتی در جامعه فراهم نمایند .

 

حسن محمدزاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار با بیان اینکه باید زمینه های نفوذ فرهنگ غربی در کشور از میان برداشته شود، گفت : در این برهه از زمان لازم است که فرهنگ غنی ایرانی اسلامی بیش از بیش در کشور تبیین و گسترش یابد .

 

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده