ساعت: ۱۶:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ شناسه خبر: 261699
امام جمعه ماکو:
امام جمعه ماکو

امام جمعه ماکو گفت: بی شک نباید امورات آموزش و پرورش کشورمان به دست بیگانگان انجام شود.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام ایوب رنجبری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ماکو با محکوم کردن حمله تروریستی اخیر به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) و تسلیت به خانواده‌های شهیدان و بازماندگان آنها اظهار داشت: این حادثه تلخ نشان داد که مردم پس از گذشت ۳۰ سال هنوز اراده و عشق نسبت به انقلاب را در سینه خود مانند آتشفشان خروشان پرورش داده اند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نگذارید خط و آرمان‌های امام خمینی(ره) دچار تحریف شود افزود: اولویت امروزه ما در کارها انتقال اهداف و آرمان‌های انقلاب و امام خمینی(ره) به نسل‌های جدید است.

خطیب نماز جمعه ماکو در ادامه با اشاره به سند ۲۰۳۰ یونسکو گفت: امورات آموزشی و پرورشی کشورمان نباید به دست بیگانگان  رقم خورده و کورکورانه آن تصمیم را به مرحله اجرا گذاشت.

وی گفت: دانشجویان باید روحیه نقدکنندگی و نقدپذیری را در خود پرورش دهند و نقد باید بجا و منصفانه بوده و به قصد تخریب نباشد.

وی در ادامه با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری و هشدارهای ایشان به مسئولان تصریح کرد: از مسئولان انتظار می‌رود که مردم را مشغول مسائلی غیرمهم هچون پخش اثر فلان کس قبل از اذان نکرده و وقت مردم را با این کارهای ناشایست تلف نکنند.

امام جمعه ماکو با تشریح ابعاد مختلف حادثه کور و ناموفق تروریستی تهران افزود: این دو رویداد تروریستی در دو مکان راهبردی از نظر ملت ایران بود که یکی هدف قرار دادن باور و اعتقاد مردم و دیگری هدف قرار دادن نمایندگان مردم بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده