ساعت: ۱۱:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ شناسه خبر: 261574
رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ماکو خبر داد:
رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ماکو

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ماکو گفت: ما به هیچ وجه موافق برخورد سلبی با متخلفین نیستیم، اولویت در تذکر لسانی به صورت ایجابی و اقناعی است.

به گزارش آراز سسی، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر صبح امروز با حضور مسئولین ماکو در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین ایوب رنجبری بااشاره به اهمیت فریضه امرو به معروف و نهی از منکر در این جلسه گفت: باید بیش از پیش به وظیفه خود در حوزه امر به معروف و نهی از منکر عمل کنیم تا شاهد آثار در جامعه باشیم.

 

وی صداقت در عمل را از مصادیق معروف برشمرد و تصریح کرد: امر به معروف همگام با صداقت در عمل قدمی موفق به سوی آینده روشن است.

 

امام جمعه ماکو ادارات، مساجد، تکایا و حسینیه ها را بازوهای اصلی ستاد امر به معروف برشمرد و افزود: باید اقشار مختلف را به این سنگر حق سوق دهیم و با این اقدام خود زمینه فعالیت ستاد را گسترش دهیم.

 

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ماکو گفت: همدلی مسئولان، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در امور ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر ضروری است.

 

امام جمعه ماکو در ادامه با برشمردن معضلات و آسیب های اجتماعی شهر  ماکو گفت: ما به هیچ وجه موافق برخورد سلبی با متخلفین نیستیم، اولویت در تذکر لسانی به صورت ایجابی و اقناعی است که اگر تذکرات ثمری نداشته باشد نیروهای انتظامی و قضایی بخصوص در بحث مواد مخدر باید وارد عمل شوند.

 

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ماکو

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده