ساعت: ۱۰:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ شناسه خبر: 261228
فرماندار ماکو:
انتخابات

فرماندار ماکو گفت: حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نشان دهنده آن است که ملت ایران همیشه پشتیبان این نظام و انقلاب هستند.

به گزارش آراز سسی، آموزش جامع اعضای شعب و نمایندگان فرمانداری در انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا با حضور داوطلبین اعضای شعب اخذ رای صبح امروز در کانون امام علی این شهرستان برگزار شد .

 

شاهین علیزاده با اشاره به وظایف اعضای شعب اخذ رای گفت: در وحله اول باید به دور از تعصب و قوم گرایی سعی در برگزاری انتخابات پرشکوه و دشمن شکن باشیم.

 

وی در ادامه  انتخابات ۲۹ اسفند را مظهر سربلندی ملت ایران دانست و تصریح کرد: حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نشان دهنده آن است که ملت ایران همیشه پشتیبان این نظام و انقلاب هستند.

 

فرماندار ماکو افزود: ما به عنوان امانت دار مردم در این برهه از زمان حق نداریم در پشت صندوق های رای حتی از باب توصیه نامزدی را معرفی کنیم و کاری در جهت خط دهی و جهت دهی به انتخاب فرد دیگر داشته باشیم.

 

علیزاده با اشاره به روند برگزاری انتخابات گفت: دقت مسئولین در برگزاری انتخابات، زمینه ساز برداشتن گام های خوبی در جهت برگزاری هر چه پاشکوه تر و بهتر این انتخاب است.

 

وی تصریح کرد: زمان مهمترین اصل دیگر در روز برگزاری انتخابات است و تمام اعضای شعب باید قبل از آغاز رای گیری در شعب حاضر باشند.

 

رییس هیئت اجرایی انتخابات ماکو افزود: اعضای شعب اخذ رای تلفیقی از افراد با تجربه و جوان جهت برگزاری انتخابات سالم و قانون مند است.

انتخابات

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده