ساعت: ۱۲:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ شناسه خبر: 261056
یادداشت؛
بصیرت انتخاباتی

همه ما در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بصورت پر شور شرکت کرده و بار دیگر اعلام می کنیم که هیچ گاه اجازه نفوذ به دشمن را نمی دهیم.

به گزارش آراز سسی، بصیرت نوعی دید درونی است که با دید چشم ظاهری، متفاوت است و اصلاً با چشم یا اندام های ظاهری بدن، قابل دریافت نیست.

 

انسان به وسیله بصیرت می تواند درست را از نادرست تشخیص دهد و دچار گمراهی نشود.

 

بصیرت مورد نظر مقام معظم رهبری یعنی داشتن آگاهی علمی، عملی همراه با نکته سنجی و درایت فهم، انسجام و وحدت ملی و دشمن شناسی است.

 

ار این رو داشتن بصیرت انتخاباتی یکی از الزمات در شرایط کنونی است، انتخابات ۲۹ اردیبهشت با توجه به شرایط داخلی و خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دشمنان از مدت ها قبل بر انتخابات چشم دوخته اند تا از فرصت و فضای سیاسی انتخابات استفاده کرده و نقشه های شوم خود را عملی سازند.

 

مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات فرموده اند: حضور مردم در صحنه‏ى انتخابات و رأى دادن، خود يك كار سياسى است كه مردم بايد انجام بدهند.

 

ما باید با توجه به شرایط موجود نسبت به تمام اعمال خود دقت داشته و آنها را از تمام جوانب بسنجیم تا خدایی نکرده آب در آسیاب دشمن نریزیم.

 

یکی از نقشه های دشمنان، تلاش برای حضور کم رنگ مردم در انتخابات پیش رو است ولی ملت ایران باهوش تر از آن است که فریب دشمن را بخورد.

 

همه ما در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بصورت پر شور شرکت کرده و بار دیگر اعلام می کنیم که هیچ گاه اجازه نفوذ به دشمن را نمی دهیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده