ساعت: ۱۵:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ شناسه خبر: 261009
امام جمعه ماکو:
امام جمعه ماکو

امام جمعه ماکو گفت: هر شخصی انتخاب شود باید در اولویت برنامه های خود ایجاد شغل برای جوانان و امنیت شغلی کارگران را مد نظر قرار دهد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین ایوب رنجبری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه ماکو گفت: نامزد های انتخابات، دستاوردهای نظام را در ۳۸ سال گذشته تخریب نکنند و بدانند همه دولت‌های گذشته با آرای ملت روی کار آمده اند.

 

وی تصریح کرد: نامزدهای انتخاباتی وعده‌های توخالی که اقتصاد کشور را تضعیف می‌کند، ندهند.

 

امام جمعه ماکو افزود: نامزد ها، دولت را تخریب نکنند و تنها هدف دولت خدمت به مردم است.

 

حجت الاسلام رنجبری با اشاره به روز معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه گفت: باید سپاس گذار این فرشتگان بزرگوار باشیم.

 

وی در بخش دیگر از خطبه های خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران تصریح کرد: هر شخصی انتخاب شود باید در اولویت برنامه های خود ایجاد شغل برای جوانان و امنیت شغلی کارگران را مد نظر قرار دهد.

 

به گفته وی همه ادارات و سازمان ها باید با همکاری هم برای انتخابات پرشور نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

 

حجت الاسلام و المسلمین رنجبری با اشاره به برگزاری دومین جلسه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری افزود: نامزدهای ریاست جمهوری از ایجاد دو قطبی و شکاف در بین مردم، مسئولان و نخبگان پرهیز کنند.

 

خطیب نماز جمعه ماکو،  میلاد سراسر نور شعبان را در برگیرنده پیام اصیل دانست و افزود: نیمه شعبان حامل دو پیام بزرگ بیداری و آمادگی برای ظهور است.

 

امام جمعه ماکو ضمن تبریک روز سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: جایگاه و اهمیت سربازان گمنام امام زمان (عج) بر کسی پوشیده نیست و یکی از ارگان های مهم در برقراری و حفظ امنیت است.

 

انتهای پیام/طاها

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده