ساعت: ۱۵:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱ شناسه خبر: 260732
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: نامزد های انتخاباتی باید روش صحیح تبلیغات را در پیش بگیرند و نباید با بداخلاقی و رفتار نادرست منجر به تشنج شوند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت گفت: تقوا وسیله ای است که انسان بوسیله آن راه صحیح زندگانی را پیدا کرده و منجر به انجام واجبات و ترک محرمات می شود.

 

وی ضمن تبریک عید مبعث تصریح کرد: مهمترین هدف بعثت، اقامه عدل و داد، حکومت الهی، تذهیت و تزکیه نفس است و پیامبر مبعوث شد تا انسان را به راه راست هدایت کند.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به ماه رجب افزود: رجب ماه بخشش گناهان و مهربانی است و باید تا می توانیم در این ایام به عبادت بپردازیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین طالبی با تاکید به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر کسی میخواهد بترسد از طرف ملت نترسد، ملت ایستاده اند.

 

وی تصریح کرد: اگر ملت در برابر دشمن نمی ایستاد الان اثری از ایران و ایرانی نبود.

 

امام جمعه پلدشت توجه به معیشت مردم را از اولویت های دولت شمرد و افزود: امروز دشمن از ناحیه اقتصادی میخواهد ضربه بزند، معیشت مردم باید با جدیت دنبال شود.

 

به گفته وی مسئولان باید دست به دست هم داده و مشکلات معیشت مردم را حل کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین طالبی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: اخلاق انتخاباتی و ویژگی هایی که یک نامزد باید در موقع انتخابات رعایت کنند بسیار واجب و ضوروری است.

 

وی تصریح کرد: نامزد های انتخاباتی نباید هدف اصلی را فراموش کرده و به حاشیه بروند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: نامزد های انتخاباتی باید روش صحیح تبلیغات را در پیش بگیرند و نباید با بداخلاقی و رفتار نادرست منجر به تشنج شوند.

 

به گفته وی انتخابات طبق فرموده مقام معظم رهبری باید در سلامت، امنیت و گستردگی برگزار شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین طالبی با اشاره به اعلام صلاحیت نامزدها گفت: بررسی صلاحیت ها برعهده شورای نگهبان است و همه باید از آن اطاعت کنیم.

 

وی تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا انتخابات بصورت گسترده و پرشور برگزار شود.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: وظیفه سپاه پاسداران حفظ و حراست از انقلاب، آرمان های انقلاب و نظام است و به شایستگی به این وظیفه مهم عمل می کند.

 

به گفته وی سپاه پاسداران در زمینه سازندگی و محرومیت زدایی اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده و می کند که جای بسیار تقدیر و تشکر دارد.

 

امام جمعه پلدشت ضمن محکوم کردن اردو های مختلظ در دانشگاه ها و برخی از مراسمات در سطح شهرستان ها افزود: مسئولان مربوطه باید پیگیر اقدامات ضدفرهنگی بوده و مانع از اجرای آنها شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده