ساعت: ۰۹:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ شناسه خبر: 260522
گل بود و به سبزه آراسته شد؛

وضعیت آسفالت خیابان های پلدشت مناسب نبوده و این موضوع با بارندگی های بهاری به معضلی بزرگ برای شهر بدل شده است.

به گزارش آراز سسی، پلدشت یکی از شهرهای قدیمی و با سابقه در آذربایجان غربی  محسوب می شود  که به دلیل مرزی بودن و قرار گرفتن در منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو به عنوان شهرستانی مهم و تأثیر گذار در استان آذربایجان غربی  به حساب می آید، اما همین شهرستان از کمبود برخی امکانات اولیه و جزیی رنج می برد که توجه جدی مسئولان را می طلبد.

 

نخستین معضل شهرستان که نظر هر مسافر و گردشگری را به خود جلب می کنند وضعیت نامناسب آسفالت خیابان ها است.

 

وضعیت نامناسب آسفالت برخی از این خیابان ها تا حدی است که چاله هایی با عمق بسیار زیاد ایجاد شده است.

 

مواجه ناگهانی رانندگان  وسایل نقلیه بویژه موتور سیکلت ها با این گونه گودال ها سبب عدم تعادل وسیله نقلیه و بروز تصادفات رانندگی می شود.

 

یکی از شهروندان در این خصوص به خبرنگار آراز سسی گفت: وضعیت نامناسب آسفالت کوچه ها و دست انداز هایی که در آن وجود دارد به جلو بندی و کمک فنر های وسیله نقلیه ام آسیب زده است.

 

راننده دیگری  در این خصوص گفت: وجود دست اندازها و چاله‌ها در بعضی موارد سبب می‌شود که رانندگان برای رفع این دست اندازها از مسیر خود منحرف شوند که این موضوع در پاره‌ای موارد وقوع تصادفات رانندگی را سبب می‌شود.

 

رضا در ادامه این موضوع گفت : پلدشت شهرستانی توریستی و دارای جاذبه های گردشگری است که باید دارای خیابان های استاندارد و مناسب باشد و این نیاز به توجه بسیار جدی مسئولان دارد.

 

وی در ادامه گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که یک شهر را از سایر شهرها متمایز می‌کند و تاثیر زیادی بر منظر شهری دارد، آسفالت یکدست و مناسب معابر است.

 

حال قضاوت با شماست . . .

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده