ساعت: ۱۰:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ شناسه خبر: 260055

فرماندار پلدشت گفت: شاخص های فرهنگی، هویت هر کشوری به حساب می آید و ما باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا این فرهنگ را به نسل جوان انتقال بدهیم.

به گزارش آراز سسی، اکبر عبدالله نژاد صبح امروز در چهارمین جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در سالن فرمانداری پلدشت برگزار شد، گفت: ایثار و شهادت بالاترین مقامی است که انسان در دنیا می تواند به آن دست پیدا کند.

وی تصریح کرد: اقتدار و نقش آفرینی کشورمان در سایه ایثارگری جانبازان و شهداء است.

فرماندار پلدشت با اشاره به نقش موثر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: شاخص های فرهنگی، هویت هر کشوری به حساب می آید و ما باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا این فرهنگ را به نسل جوان انتقال بدهیم.

عبدالله نژاد گفت: دفاع مقدس، فرهنگی برتر است و باید ترویج پیدا کند.

وی تصریح کرد: باید تا می توانیم با تجلیل از خانواده های معزز شهداء، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان گوشه ای از زحمت های این عزیزان را جبران کنیم.

فرماندار پلدشت با اشاره به مسئله تهاجم فرهنگی افزود: آموزش و پرورش نقش حساس و تاثیر گذاری دارد و باید تمام تلاش خود را در این زمینه بکار گیرد.

به گفته وی شهداء مختص به یک فرد یا گروه نیست و به کل جامعه تعلق دارد.

اسماعیل مافی با اشاره به ۲۲ اسفند گفت: همزمان با ۲۲ اسفند همایش بزرگ سالروز بزرگداشت شهداء، تکریم مادران و همسران شهداء و ایثارگران و روز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پلدشت برگزار می شود.

وی تصریح کرد: برای اجرای باشکوه این مراسم باید تمام مسئولان دست به دست هم بدهند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدشت در خصوص برنامه های روز شهداء افزود: همزمان با ۲۲ اسفند مراسم غبارروبی مزار شهدا راس ساعت ۱۰ صبح در مزار شهداء و همایش روز شهداء، تکریم مادران و همسران شهداء نیز ساعت ۱۰:۳۰ در مجتمع بصیرت پلدشت برگزار می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده