ساعت: ۱۰:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۲۹ام آبان, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 276098
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: برنامه های هفته بسیج امسال با شعار محوری ” بسیج پیشرو خدمت، امید آفرینی ” از ۳۰ آبان تا ۶ آذر برگزار می شود.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهل و یکمین گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به جایگاه و منزلت و اهمیت بسیج به‌عنوان شجره طیبه گفت: مقام معظم رهبری فرموده اند، بسیج عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج مظهر شکوفایی و رشد است، تصریح کرد: برنامه های هفته بسیج امسال با شعار محوری ” بسیج پیشرو خدمت، امید آفرینی ” از ۳۰ آبان تا ۶ آذر برگزار می شود.

 

وی اظهار کرد: امسال ۴۱ برنامه راهبردی برای شهرستان برنامه ریزی شده است که متناسب با شرایط کرونایی و دستور العمل ستاد مقابله با کرونا اجرایی می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: اعزام گروهای جهادی، پزشکی جهت ویزیت و درمان بیماران به‌صورت رایگان، برپایی ایستگاه‌های سلامت‌محور جهت توزیع رایگان ماسک و امربه‌معروف برخی از افراد که نسبت به استفاده از ماسک و سایر دستورالعمل‌ها بی‌تفاوت هستند را از برنامه‌های حوزه سلامت این هفته است.

 

یوسفی گفت: دیدار با ائمه جمعه و غبارروبی مزار شهدا که با رعایت شدید دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

 

وی تصریح کرد: افتتاح طرح های محرومیت زدایی، توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و نوشت افزار و اهداء جهازیه به نوعروسان از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت سخنرانی مقام معظم رهبری در ۵ آذر ماه را برنامه شاخص دیگر در سطح کشور توصیف و افزود: برگزاری نشست های روشنگری و بصیرت افزایی در فضای مجازی گوشه ای دیگر از برنامه های هفته بسیج است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد