ساعت: ۱۵:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۲۴ام مهر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275935
رزمایش کمک مومنانه ویژه دهه سوم ماه صفر؛
کمک مومنانه

رزمایش کمک مومنانه مقطع زمانی دهه سوم ماه صفر شهرستان پلدشت در حال اجرا است.

به گزارش آراز سسی، رزمایش کمک مومنانه مقطع زمانی دهه سوم ماه صفر شهرستان پلدشت در حال  اجرا است.

 

مهران صفری در حاشیه این مراسم گفت: شیوع گسترده ویروس کرونا، تحریم ها و وضعیت اقتصادی کشور ایجاب می کند که کلیه دستگاه ها در راستای حل مشکلات مردم هماهنگ شوند.

 

وی تصریح کرد: پیک سوم کرونا در استان آذربایجان غربی و مخصوصا شهرستان ما شدید است و باید اقدامات واحدی صورت گیرد تا مشکلات پیش رو را بتوانیم حل کنیم.

 

فرماندار پلدشت در خصوص همکاری و اقدامات ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: همکاری شایسته ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت در راستای توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه برای ویروس کرونا شایسته تقدیر است.

 

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی گفت: در سومین مرحله از این رزمایش یک هزار بسته معیشتی و بهداشتی که هر کدام به ارزش ۵میلیون ریال بوده در بین نیازمندان در حال توزیع است.

 

وی تصریح کرد: افراد نیازمند توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج شناسایی شده اند و تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا این اقلام به موقع به دست این افراد برسد.

 

وی اظهار کرد: در تامین هزینه این بسته‌های معیشتی معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهداء، فرماندهی سپاه شهداء و خیرین مشارکت داشته‌اند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت در خصوص راه اندازی ایستگاه کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا افزود: از صبح امروز این ایستگاه در روبروی درمانگاه ولایت سپاه پلدشت دایر بوده و خدماتی از قبیل کنترل تب، اکسیژن خون، ضدعفونی و توزیع ماسک را بصورت رایگان به مردم ارائه می کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد