ساعت: ۰۹:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۲۲ام مهر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275928
با حضور مسئولان استانی و شهرستان صورت گرفت؛
مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر

با حضور رییس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی و مسئولان شهرستان محمد بابازاده به سمت رییس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر پلدشت منصوب شد.

به گزارش آراز سسی، اولین جلسه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر پلدشت عصر امروز با حضور اسدالهی رییس مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی و مسئولان شهرستان در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار یوسفی در این جلسه با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: بالاترین معروفات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفظ نظام بوده و برای اجرای این مولفه توجه به منویات مقام معظم رهبری و مردمی بودن کارها از شاخصه های اصلی آن است.

 

وی تصریح کرد: برابر اصل ۸ قانون اساسی امر به معروف و نهی از منکر در ۳ حوزه ( مردم به مردم، مردم به مسئولین و دولت به مردم) از مهمترین اصل های امر به معروف و نهی از منکر است.

 

وی اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید توجه ویژه ای به مقوله مطالبه گری در مبحث امر به معروف و نهی از منکر از مسئولین صورت گیرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: سپاه پاسداران در راستای امر به معروف و نهی از منکر همچون سایر ماموریت ها به ندای رهبری لبیک گفته و در راستای همکاری، تعامل و پشتیبانی از مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پیش قدم بوده و آماده پشتیبانی از آن است.

 

به گفته وی توجه به اراده ها، موقعیت های اجتماعی و تاثیرگذاری عاملین در گفتار و عمل اثرگذار بوده و منجر به نتیجه می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی گفت: امر به معروف و نهی از منکر همانند عبادت فردی و گروهی بوده که باید یاد گرفت و به آن عمل کرد.

 

وی تصریح کرد: در این مجمع از عموم مردم دعوت می شود تا نسبت به آموزش و اقدام به این ضرورت عمل کنند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: هر مسجد می تواند یک پایگاه و شعبه برای این امر باشد و عموم مردم می توانند در آن شرکت نمایند.

 

در پایان مراسم محمد بابازاده با حکم اسدالهی رییس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی به سمت رییس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر شهرستان منصوب شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد