ساعت: ۱۵:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۹ام مهر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275909
فرماندار پلدشت:
فرماندار پلدشت:

فرماندار پلدشت گفت: سهمیه ای که قبلا به نانوایی ها داده میشد هیچ گونه تغییر پیدا نکرده است و کمبودی در آرد و نان وجود ندارد.

مهران صفری در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به صف های طولانی نانوایی ها در پلدشت گفت: شلوغی نانوایی ها مشکلی کلی بوده و از صبح امروز اکیپ های نظارت بر این مسئله در سطح شهرستان فعال و موارد به دقت بررسی می شود.

 

وی تصریح کرد: سهمیه ای که قبلا به نانوایی ها داده میشد هیچ گونه تغییر پیدا نکرده است و کمبودی در آرد و نان وجود ندارد.

 

وی اظهار کرد: این مسئله به دقت مورد رصد قرار دارد و تیم های نظارت با هرگونه تخلف در خصوص آرد، نان و فروش آزاد سهمیه های نانوایی برخورد می کنند.

 

فرماندار پلدشت افزود: قسمتی از شلوغی نانوایی ها حضور اهالی روستاهای شهرستان در سطح شهر و اقدام به خرید نان است در صورتی که سهمیه ساکنین روستاها به نانوایی روستاها تخصیص داده شده است.

 

به گفته وی نانوایی ها قرار است سهمیه خود را بصورت منظم پخت و تحویل مشتری دهند و با هرگونه تعطیلی خودسرانه نانوایی ها برخورد می شود.

 

صفری گفت: روستاهایی که نانوایی آنها تعطیل می باشد و یا توانایی پخت ندارند باید هرچه سریعتر مشکلات را حل و اقدام به پخت نان کنند در غیر این صورت سهمیه آرد این نانوایی ها عودت داده شده و به سایر نانوایی ها جهت پخت و توزیع بین اهالی همان روستا یا منطقه اختصاص می یابد.

وی تصریح کرد: نظارت دقیق و برخورد با متخلفان یکی از مهمترین اقدامات در این زمینه است و مردم می توانند تخلفات را به شماره ۰۴۴۳۴۲۸۳۸۰۶ فرمانداری اطلاع دهند.

 

فرماندار پلدشت افزود: اگر در مقابله با تخلفات و نظارت کمبودی احساس شود حتما از مردم و نیروهای بسیجی استفاده می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد