ساعت: ۱۵:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴ام مهر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275867
توسط پاسداران گمنام انجام شد؛
کشفیات

پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه استان آذربایجان‌غربی طی یک فرآیند اطلاعاتی و پس از کسب مجوزهای قضائی، موفق به شناسائی و دستگیری اعضاء شبکه غیرقانونی خرید و فروش و قاچاق داروهای حیاتی شدند.

به گزارش آراز سسی به نقل از  اروم‌نیوز، پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه استان آذربایجان‌غربی طی یک فرآیند اطلاعاتی و پس از کسب مجوزهای قضائی، موفق به شناسائی و دستگیری اعضاء شبکه غیرقانونی خرید و فروش و قاچاق داروهای حیاتی شدند.

این شبکه با خارج کردن داروهای حیاتی از مراکز درمانی و ایجاد بازار سیاه، اقدام به فروش آنها با قیمت‌های گزاف و چندین برابری خارج از شبکه توزیع غذا و دارو می‌نمود؛ این امر موجبات نارضایتی و عسر بیماران خاص و بیماران کرونا را فراهم آورده بود.

شایان ذکر است این شبکه با جلب سایر واسطه‌ها و دلالان اقدام به قاچاق این داروها به سایر کشور های مرکزی و غرب آسیا می‌نمودند.

در این راستا ۵ نفر شناسایی و دستگیر شدند که یکی از آنها کارمند دولتی بوده و در خروج داروها از مراکز درمانی، با این شبکه همکاری می‌نمود. همچنین تعداد قابل توجهی دارو که در شرایط نامطلوب نگهداری می‌شدند، کشف و ضبط گردید.

سازمان اطلاعات سپاه مصمّم است با عواملی که باعث سلب امنیت جامعه در ابعاد مختلف می‌گردند، برخورد جدی و قانونی بعمل آورد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد