ساعت: ۱۸:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۴ام مهر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275791
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: دفاع مقدّس برای کشور سرمایه‌سازی کرد و سرمایه‌های ارزشمندی را برای کشور به‌وجود آورد، آورده‌های دفاع مقدّس خیلی زیاد بوده و امنیت کشور به برکت دفاع مقدّس است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت تبیین عظمت دفاع مقدس در مقابله با جریان تحریف‌ گفت: عظمت دفاع مقدس را باید تکرار کنیم؛ باید آنچه را حقیقت است، بارها و بارها و هزاران بار بگوییم؛ تحریف، امر جدّی و خطر بزرگی است و دست تحریف وجود دارد.

 

وی تصریح کرد: دفاع مقدّس برای کشور سرمایه‌سازی کرد و سرمایه‌های ارزشمندی را برای کشور به‌وجود آورد، آورده‌های دفاع مقدّس خیلی زیاد بوده و امنیت کشور به برکت دفاع مقدّس است.

 

طالبی افزود: اکنون و پس از چهل سال ازآغاز جنگ تحمیلی، زمانه‌ی ارائه تحلیل‌های عمیق و غیر احساسی و راهبردی فرا رسیده است. خط اصلی این تحلیل، مقابله با جریان تحریف و شبهه‌افکنی است که شاه کلید جنگ روایت‌ها در مخدوش جلوه دادن وقایع انقلاب اسلامی، ازجمله، دفاع مقدس است.

 

وی با تاکید بر اینکه نباید کرونا را دست کم بگیریم، اظهار کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ماسک زدن و شستشوی مکرر دست از راه های پیشگیری ویروس کرونا است.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به اربعین حسینی افزود: امسال پیاده روی اربعین حسینی برگزار نمی شود و باید از داخل خانه اظهار ارادت کرده و چند زیارت مهم روز اربعین که وارد است را بجا آوریم.

 

طالبی با تاکید بر اینکه آمریکا، در مخمصه‌ی بازی دو سر باخت قرار دارد، گفت: در باره چرایی ضعف و افول آمریکا تحلیل‌های فراوانی شده است لکن تمرکز تمام تحلیل‌ها معطوف به یک نقطه است و آن به چالش کشیدن سیطره و نفوذ آمریکا توسط پدیده‌ی انقلاب اسلامی است؛ گویاترین دلیل آن هم این است که در مقایسه افزونی قدرت ایران و آمریکا در چهار دهه گذشته، همگان بر این باورند که ایران ۱۳۹۹ به مراتب از ایران ۱۳۵۹ (در آستانه شروع جنگ تحمیلی) قوی‌تر و استوارتراست و این در حالی است که صاحبنظران معتقدند در طول این چهل سال ابرقدرت‌ها از هیچ کوششی برای فروپاشی نظام و انقلاب اسلامی ایران فروگذاری نکرده‌اند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد