ساعت: ۰۰:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۲۴ام شهریور, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275615
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: اقدام جسارت بار و هتاکانه یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر صلح و عدالت، نشانه ی انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان بیداری جهانی و مقاومت اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم ‌الشأن اسلام (ص)، گفت: اقدام  جسارت بار و هتاکانه یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر صلح و عدالت، نشانه ی انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان بیداری جهانی و مقاومت اسلامی است و به منظور انتقام از شکست های پیاپی مستکبران در مقابله با آزادیخواهان جهان و پیروان مکتب توحید هر از چند گاهی انجام می شود.

 

وی تصریح کرد: این تحرکات زبونانه و ظالمانه نه تنها اهانت به مقدسات مسلمین که شکستن حرمت همه ادیان توحیدی و پیامبران الهی است که وظیفه پاسخگویی آن را برعهده همه آزادیخواهان بیدار جهان می گذارد.

 

وی اظهار کرد: همگان می‌دانند که این قبیل اقدامات که با تقسیم کارشیطانی جبهه استکبار و به بهانه مضحک آزادی بیان انجام می‌شود، بیش ازهرچیز در پی انحراف افکار عمومی از وضعیت اسفبار تمدن غرب در مقابله با ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی و رسواییهای سردمداران استکبار در مقابله با اعتراضات فراگیر در این کشورها است؛ هدف دیگر این حرمت شکنی ها منحرف کردن اذهان مسلمانان از مسئله فلسطین است که  اولویت اول جهان اسلام محسوب می شود و هم اکنون دستخوش طرح های شیطانیِ معامله قرن و عادی سازی خیانت بار  روابط با دشمن خبیث انسانیت؛ رژیم جعلی صهیونیستی است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: بهانه‌ی صیانت از آزادی بیان  برای عدم مقابله با این اهانت های وقیحانه ،توسط رئیس جمهور فرانسه که کشورش بیش ازیکسال است درگیر شنبه های اعتراض است،بیش از هر زمان مضحک و رسوا کننده است. شگفتا! که جسارت به ساحت پیامبر اعظم و قرآن کریم،آزادی بیان به شمار می آید ولی انتقاد از افسانه جعلی هولوکاست،زندان و محرومیت را در پی دارد.

 

طالبی گفت: اینجانب ضمن محکومیت شدید این اقدام جنون آمیز و شیطانی، همه پیروان آزادیخواه ادیان توحیدی، ابراهیمی، علما و نخبگان جهان اسلام به ویژه ائمه جمعه جهان اسلام را به مقابله با دین ستیزی و قداست شکنی مزدوران پیاده نظام استکبار فرا می خواند.

 

وی تصریح کرد: از وزارت محترم امور خارجه و سایر نهادها و دستگاههای فرهنگی فعال در حوزه بین الملل می خواهیم تا با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و قاطعانه ظرفیت های مجامع و نهادهای بین الملل اسلامی و دیگر ادیان توحیدی را برای مقابله با این حرکات طراحی شده و خبیثانه به کار گیرند.

 

وی اظهار کرد: بدون تردید این قبیل اعمال خاک پاشیدن بر چهره خورشید است و عاقبتی جزرسوایی و شکست طراحان و مجریان آن ندارد.

 

امام جمعه پلدشت افزود: اگر کسی به انبیا توهین کرد، یعنی با آموزه‌های الهی مشکل دارد و منافعش به خطر افتاده است؛ اقدام دولتمردان کشورهای اروپایی به ‌ویژه فرانسه نشان دهنده ترس آنها از اسلام است و اینکه منافعشان به خطر افتاده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد