ساعت: ۱۴:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۷ام شهریور, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275586
کمک مومنانه

ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در شهرستان پای کار بوده و با توزیع بسته‌های معیشتی و اقلام بهداشتی به نیازمندان پلدشتی خدمت‌رسانی بی‌منت می کند.

به گزارش آراز سسی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در شهرستان پای کار بوده و از ضدعفونی معابر، راه‌اندازی کارگاه ماسک و توزیع رایگان گرفته تا برگزاری رزمایش‌های کمک مومنانه همواره به مردم خدمت‌رسانی بی‌منت کرده است.

 

مرحله دوم رزمایش‌ کمک مومنانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت در حالی در شهرستان اجرا می شود که امروز ۲ هزار بسته معیشتی دیگر به ارزش ۱۳ میلیارد ریال در بین نیازمندان در حال توزیع است.

 

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان پلدشتی

 

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی گفت: در راستای تحقق تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مرحله دوم از رزمایش #کمک_مومنانه در سطح شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

 

وی با اشاره به اینکه دومین مرحله نهضت کمک مومنانه در سه مقطع زمانی آغاز می شود، تصریح کرد: مقطع دوم دومین مرحله رزمایش #کمک_مومنانه امروز در شهرستان پلدشت در حال اجرا است و در این مرحله ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۳ میلیارد ریال در بین نیازمندان توزیع می شود.

 

وی اظهار کرد: بر اساس هماهنگی که با نهادهای حمایتی به عمل آمده و شناسایی دقیقی که در مرحله اول نهضت کمک مومنانه صورت گرفته فهرست دقیقی از نیازمندان تهیه شده که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه این کمک ها به دست مردم عزیز و نیازمند خواهد رسید.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: مقطع سوم این کمک ها از اربعین حسینی تا پایان ماه صفر انجام می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد