ساعت: ۱۷:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۲۰ام مرداد, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275254
مدیر پروژه ارس دام آرشام منطقه آزاد ماكو خبر داد:
ارس دام آرشام منطقه آزاد ماكو

مدیر پروژه ارس دام آرشام منطقه آزاد ماکو گفت: پروژه دامپروری ۱۰ هزار راسی دام سنگین ارس دام آرشام در مساحتی به طول ۱۱۷ هکتار مساحت احداث می شود که تا این لحظه ۴۰ هکتار از این مساحت فنس‌کشی شده است و هم اکنون پروژه از پیشرفت ۳۰ درصدی برخوردار است.

به گزارش آراز سسی، مرتضی صابر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیشرفت پروژه ارس دام آرشام منطقه آزاد ماکو واقع در قیقاج پلدشت گفت: پروژه دامپروری ۱۰ هزار راسی دام سنگین ارس دام آرشام در مساحتی به طول ۱۱۷ هکتار مساحت احداث می شود که تا این لحظه ۴۰ هکتار از این مساحت فنس‌کشی شده است و هم اکنون پروژه از پیشرفت ۳۰ درصدی برخوردار است.

 

وی تصریح کرد: این پروژه در ۳ فاز اتمام و به بهره برداری می رسد و در این پروژه برای ۲۰۰نفر بصورت مستقیم و ۴۰۰نفر غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد می شود.

 

وی با اشاره به اینکه فاز اول این پروژه رو به اتمام است، اظهار کرد: فاز اول این پروژه سوله ای به مساحت ۵ هزار متر مربع   است که با ۴۰۰ تلیسه ۶ تا ۷ ماهه به بهره برداری می رسد.

 

مدیر پروژه ارس دام آرشام منطقه آزاد ماکو افزود: پروژه دامپروری ۱۰ هزار راس دام سنگین ارس دام آرشام بعد از بهره برداری روزانه ۱۲۰ تن شیر در روز تولید می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد