ساعت: ۰۱:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳ام مرداد, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275198
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت خبر داد:
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت گفت: طی ۹۶۵ مورد بازرسی از اصناف این شهرستان طی ۴ ماه گذشته، ۱۴ فقره پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم به مراجع مرتبط ارجاع شد.

هادی باقرنژاد در گفتگو با خبرنگار آراز سسی در خصوص عملکرد این اداره طی ۴ ماه گذشته گفت: طی ۹۶۵ مورد بازرسی از اصناف این شهرستان طی ۴ ماه گذشته، ۱۴ فقره پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم به مراجع مرتبط ارجاع شد.

 

وی تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده‌ها  ۱۷ میلیون ۷۳۰هزار و ۲۰۰ ریال بوده و عمده‌ترین تخلف‌ها مربوط به تداخل صنفی، عدم درج قیمت، کم فروشی، تاریخ مصرف گذشته و عدم صدور صورت حساب است.

 

وی اظهار کرد: ۲۲ گشت مشترک با فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، اداره اماکن عمومی، دامپزشکی، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در این مدت انجام شده‌ است.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت افزود: در این مدت و در راستای نظارت بر عملکرد واحدهای پخت نان در این شهرستان ۱۷۰ فقره بازرسی انجام و یک فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش نزدیک به یک میلیون و ۹۸۷ و ۲۰۰ ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

باقرنژاد در خصوص کشف کالای قاچاق گفت: طی این مدت در شهرستان پلدشت ۸۲ مورد بازرسی صورت و ۲۴ قلم کالای آرایشی و بهداشتی کشف شد و ۲ فقره پرونده تخلف به ارزش ۲ میلیون و ۹۸۰هزار ریال تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد