ساعت: ۱۵:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۱ام مرداد, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275183
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو:
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: طی ۳۴۴ مورد بازرسی از اصناف این شهرستان طی یک ماه گذشته، ۴۸ فقره پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم به مراجع مرتبط ارجاع شد.

یحیی کاظمی در گفت و گو با خبرنگار آراز سسی در خصوص عملکرد این اداره طی یک ماه گذشته گفت: طی ۳۴۴ مورد بازرسی از اصناف این شهرستان طی یک ماه گذشته، ۴۸ فقره پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم به مراجع مرتبط ارجاع شد.

 

وی تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده‌ها بیش از یک میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال بوده و عمده‌ترین تخلف‌ها مربوط به گرانفروشی، درج نکردن قیمت، احتکار، کم فروشی و صادر نکردن فاکتور است.

 

وی اظهار کرد: در این مدت و در راستای نظارت بر عملکرد واحدهای پخت نان در این شهرستان ۱۴۵ فقره بازرسی انجام و ۱۱ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش نزدیک به ۳۰ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو افزود: ۱۷ گشت مشترک با فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، اداره اماکن عمومی، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در این مدت انجام شده‌ است.

 

کاظمی گفت: طی این مدت در شهرستان ماکو ۹۸ هزار و ۸۲۰ نخ سیگار قاچاق کشف شد و تعدادی پرونده کالای قاچاق کشف شده به ارزش بیش از ۶۸۸ میلیون ریال تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو افزود: شهروندان در صورت هرگونه مشاهده تخلف صنفی ازجمله گرانفروشی، کم فروشی، صادر نکردن فاکتور و موارد دیگر با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/ قاسمی

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد