ساعت: ۱۵:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۵ام مرداد, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275161
مدیر آموزش و پرورش پلدشت:
مدیر آموزش و پرورش پلدشت

مدیر آموزش و پرورش پلدشت گفت: امسال ۹ مدرسه توسط خیّران به بهره برداری رسیده و تحویل می‌شود.

احمد قربانی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به توسعه فضاهای آموزشی توسط خیّران مدرسه‌ساز در این شهرستان گفت: امسال ۹ مدرسه خیّرساز در پلدشت تحویل آموزش و پرورش می‌شود که توسط خیّران، سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره کل نوسازی استان و بنیاد برکت درحال ساخت است.

 

وی تصریح کرد: از ۹ مدرسه احداثی، ۴مدرسه همزمان با بازگشایی مدارس افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

وی اظهار کرد: این ۴مدرسه مدارس در زمینی به مساحت ۶۰۰ مترمربع و با ۱۳ کلاس درس و با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات مجمع خیّران شهرستان پلدشت، اداره کل نوسازی، بنیاد برکت و منطقه آزاد ماکو احداث شده است.

 

مدیر آموزش و پرورش پلدشت افزود: ۵ مدرسه دیگر نیز با ۲۸ کلاس درس با اعتباری نزدیک به ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات خیّران مدرسه ساز، منطقه آزاد ماکو و اداره کل نوسازی در حال ساخت است، که عملیات اجرایی آنها نیز تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

 

قربانی بیان کرد: با بهره برداری کامل از این ۹ مدرسه خیّرساز در این شهرستان ۳۰۰ دانش آموز از فضای آموزشی مناسب و استاندارد بهره مند می‌شوند.

 

به گفته وی تاکنون خیّران مدرسه ساز شهرستان پلدشت ۱۰  مدرسه با ۴۵ کلاس درس را با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان احداث کرده اند؛ نیمی از مدارس شهرستان پلدشت نیازمند بازسازی و نوسازی است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد