ساعت: ۱۲:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۲۵ام تیر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275084
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:
دقاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: برای برنامه های هفته دفاع مقدس، ۲ سناریو در نظر گرفته شده است که متناسب با شرایط کرونا و محدودیت های حاکم یکی از آنها با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا می شود.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در کمیته هماهنگی برنامه های دفاع مقدس با اشاره به اهمیت و جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: حفظ خون شهداء و پاسداری از آرمان های شهداء وظیفه همگان است، زیرا امنیت امروز را مدیون شهداء هستیم.

 

وی تصریح کرد: جامعه به فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند است و هرچقدر این فرهنگ را گسترش دهیم شایسته است.

 

وی اظهار کرد: هفته دفاع مقدس، هفته دفاع از ارزش ها، عزت، اقتدار و ایثار است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره بر شعار “ما قوی هستیم” برای هفته دفاع مقدس امسال افزود: هفته اول شهریور ماه به عنوان هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی است و بیش از ۴۰ برنامه برای این هفته در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به برگزاری بیش از ۴۰  برنامه طی هفته دفاع مقدس افزود: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، دیدار با امام جمعه شهرستان، دیدار با خانواده های معظم شهدا، نمایش های خیابانی، ویزیت رایگان، برگزاری نمایشگاه، ویژه برنامه هفته دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا گوشه ای از برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.

 

سرهنگ یوسفی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا در دنیا و محدودیت های موجود گفت: برای برنامه های هفته دفاع مقدس، ۲ سناریو در نظر گرفته شده است که متناسب با شرایط کرونا و محدودیت های حاکم یکی از آنها با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: اگر وضعیت سفید تا اجرای برنامه ها در سطح شهرستان پایدار نشود و مجوز اجرا بصورت فیزیکی صادر نگردد اکثر برنامه ها توسط قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت و بصورت مجازی برگزار می شود.

دقاع مقدس

دقاع مقدس

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد