ساعت: ۲۱:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۸ام تیر, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 275036
رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت خبر داد:
رودخانه زنگمار

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: مشکل رودخانه زنگمار پلدشت بارها در مجمع سلامت پلدشت مطرح و مصوبه هایی در این مورد وجود دارد ولی اقدام قاطی از سوی دستگاه های متولی برای حل این مشکل صورت نگرفته است.

آیدین رحیم زاده در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به آخرین وضعیت رودخانه زنگمار پلدشت گفت: حفظ سلامت و و مقابله با قانون شکنی در حوزه سلامت از مهمترین وظایف شبکه بهداشت و درمان به حساب می آید.

 

وی تصریح کرد: طبق بررسی هایی که صورت گرفته رودخانه زنگمار پلدشت به دلیل کم لطفی ها برخی ادارات دخیل به محیطی آزار دهنده و آلوده تبدیل شده است.

 

وی اظهار کرد: بوهای ناخوش آیندی که از این رودخانه متصاعد می شود امکان آسیب رساندن و بیمار کردن همشهریان را دارد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت افزود: مشکل رودخانه زنگمار پلدشت بارها در مجمع سلامت پلدشت مطرح و مصوبه هایی در این مورد وجود دارد ولی اقدام قاطی از سوی دستگاه های متولی برای حل این مشکل صورت نگرفته است.

 

به گفته وی طبق مصوبه ها؛ گزارشات اقدامات در این زمینه باید هر ۳ ماه به شبکه بهداشت و درمان ارسال می شد که متاسفانه صورت نگرفته است.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت افزود: دستگاه های متولی باید هرچه سریعتر اقدام قاطعی برای حل این معضل انجام دهند، در غیر اینصورت عواقب ناشی دامن گیر آنها می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد