ساعت: ۱۴:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۷ام خرداد, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 274947
مدیر آموزش و پرورش پلدشت خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش پلدشت

مدیر آموزش و پرورش پلدشت گفت: تمام پروتکل های بهداشتی در حوزه های امتحانی رعایت شده است و خانواده ها هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

احمد قربانی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی حضوری دانش آموزان گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم از امروز آغاز و تا ۱۶ تیرماه ادامه دارد و ۳۰۲ دانش آموز در این امتحانات شرکت دارند.

 

وی تصریح کرد: در سطح شهرستان ۶ حوزه امتحانی وجود دارد و در تمامی آن ها طرح غربال گری و تب سنجی توسط مامورین بهداشت انجام می شود.

 

وی در خصوص آرامش روانی خانواده ها اظهار کرد: خانواده‌ها در جریان باشند حفظ سلامت دانش‌آموزان برای ما از هر چیزی مهمتر است.

 

مدیر آموزش و پرورش پلدشت در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی افزود: تمام پروتکل های بهداشتی در حوزه های امتحانی رعایت شده و برای آگاهی عوامل اجرایی مدارس از ۲ هفته قبل کار اطلاع‌رسانی و آموزش آنها آغاز شده است.

 

به گفته وی امکانات مورد نیاز گند زدایی، ضدعفونی مدارس و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی  فراهم شده است.

 

قربانی با بیان اینکه از تجمع دانش آموزان در محوطه مدرسه جلوگیری می‌شود، گفت: دانش‌آموزان از حضور زودهنگام در محل حوزه امتحانی، توقف در حوزه بعد از پایان امتحان، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی‌ها در محیط حوزه و هنگام تردد در مسیرها خودداری کنند.

مدیر آموزش و پرورش پلدشت افزود: دانش آموزان ملزومات و مایحتاج خود نظیر نوشت افزار ذخیره و آب آشامیدنی  را بصورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان ببرند و به هیچ عنوان از وسایل مشترک استفاده نکنند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد