ساعت: ۱۴:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۲۷ام اردیبهشت, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 274741
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: در دنیای امروز خبرنگاران و روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی با اشاره به روز ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: در دنیای امروز خبرنگاران و روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند.

 

وی تصریح کرد: امروزه در تمام دنیا ادارت و سازمان های موفق سازمان هایی هستند که مدیران و کارکنان روابط عمومی آنها بدانند که چگونه باید به شکلی شفاف و آگاهانه به تجزیه و تحلیل امور مبتلابه سازمان خود و رفع و رجوع مسائل بپردازند و نقش مهم خود را در تعیین سمت و سوی سیاست‌های همگانی ایفا کنند.

 

وی اظهار کرد: کیفیت رابطه‌ای که ما با دیگران داریم در سرنوشت، آینده و در شکل گیری روابط بعدی ما به شدت موثر است و  هر چه قدر این روابط محکم‌تر باشد ما به اهدافمان نزدیک‌تر میشویم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: باید حس مطالبه گری را در بین مردم و رسانه ها تقویت کنیم، انتقاد بسیار خوب است بشرطی که هدف تخریب مسئول نباشد.

 

به گفته وی اصحاب رسانه و مدیران شبکات اجتماعی باید وحدت رویه خود را حفظ کنند.

 

در پایان از خبرنگاران شهرستان و روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت تجلیل شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد