ساعت: ۱۶:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۲۰ام اردیبهشت, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 274614
در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه؛

ماه مبارک رمضان بهانه ای‌ است برای حس همنوع دوستی و همدلی مؤمنانه‌ای که سبب می‌شود بهار همیاری در ماه همدلی به حقیقت بپیوندد، به‌خصوص که مقام معظم رهبری در سخنرانی خود قبل از شروع ماه بندگی، به کمک‌های مؤمنانه‌ای اشاره کردند که آحاد ملت ایران در این سفره شریک و متنعم باشند.

به گزارش آراز سسی، همزمان با سراسر کشور مرحله دوم رزمایش «کمک مومنانه» ظهر امروز در پلدشت آغاز شد و شاهد صحنه‌های بی‌نظیری از خدمت و نوع‌دوستی بودیم.

 

توزیع ۴ هزار بسته معیشتی در پلدشت

 

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و با توجه به بیکار شدن تعدادی از اقشار کم درآمد وآسیب پذیر و در جهت عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، مرحله دوم رزمایش #کمک_مومنانه در شهرستان پلدشت آغاز شد.

 

وی تصریح کرد: این اقدام جهادی امروز در پلدشت آغاز و در این مرحله ۴ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۱میلیارد ریال در حال توزیع است و این بسته ها از محل اعتبارات فرماندهی سپاه شهداء آذربایجان غربی و خیرین اهل تسنن و تشیع تامین شده است.

 

وی اظهار کرد: افراد نیازمند توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج شناسایی شده اند و تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا این اقلام به موقع به دست این افراد برسد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: در مرحله اول کمک های مومنانه نیز ۳هزار بسته در شهرستان توزیع شده بود و قبل از رزمایش مومنانه نیز بیش از ۲۵۰ بسته در بین افراد آسیب دیده از کرونا ویروس شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد