ساعت: ۱۲:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۹ام اردیبهشت, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 274496
مدیر آموزش و پرورش پلدشت خبر داد:

مدیر آموزش و پرورش پلدشت گفت: در راستای عدالت آموزشی، بسته های آموزشی از طرف کارشناسان آموزش و مدیران مدارس چاپ و بین دانش‌آموزان روستایی و عشایری محروم این شهرستان توزیع شد.

احمد قربانی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به توزیع بسته های آموزشی در بین دانش آموزان محروم گفت: در راستای عدالت آموزشی، بسته های آموزشی از طرف کارشناسان آموزش و مدیران مدارس چاپ و بین دانش‌آموزان روستایی و عشایری محروم این شهرستان توزیع شد.

 

وی تصریح کرد: این تعداد بسته آموزشی بین دانش‌آموز که به اینترنت دسترسی ندارند، توسط راهبران آموزشی، مدیر و معلمان توزیع می شود و این در حالی است که در برخی موارد همکاران آموزشی به نحو احسنت در حال اتمام کتاب های درسی هستند.

 

وی اظهار کرد: از اولین روز تعطیلی مدارس در پی شیوع بیماری کرونا، اکثر معلمان در عرصه مجازی با احساس مسئولیت و بدون اجبار فعالیت می‌کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش پلدشت افزود: با آغاز به کار شبکه شاد تمام معلمانی که امکانات لازمه را دارا هستند در این شبکه حضور فعال دارند.

 

به گفته وی کلاس های عشایری شهرستان که به علت دسترسی‌نداشتن به گوشی هوشمند و اینترنت از این شبکه بی‌بهره هستند ولی معلمان ما با جدیت هر روز در محل با تولید بسته‌های آموزشی و محتوایی سعی می کنند، هیچ دانش آموزی از چرخه آموزشی دور نماند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد